Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis sulyú vèkony gyerekek?

Kis sulyú vèkony gyerekek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 èves kis súlyú/magassàgú gyerkôcök paramètereire lennèk kivàncsi.

Az èn kisfiam 11,5 kg ès kb 93 cm.

Jómagam 47 kg ès 150 cm 😅 már szülès előtt megmondta a dokim, hogy hozzám hasonlóan vèkonyka lesz ha kinövi a babakort. Azt hiszem tènyleg igy van 😄gyerekorvossem kritizàlta eddig pedig a percentilise az nem a legjobb (tudom hogy a gyerekek nem nèzik a nagykönyvet)



2023. aug. 29. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kérdés?
2023. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy van e mèg màsnak is ilyen pici gyereke 3 èvesen. Ès hogy ez jàrt e valami kivizsgàlàssal. Lemaradt a kèrdès bocsànat
2023. aug. 29. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak felmerülne a gyanú, hogy valami baja van, a gyerekorvos már szólt volna. Te is kistermetű vagy, nyilván tőled örökölte az alkatát. Semmi gond nincs ezzel.
2023. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm 2éves vékonyka kisfiát csak akkor küldték kivizsgálásra, amikor esni kezdett a súlya. Szóval én úgy látom, hogy amíg a saját tempójában gyarapszik, nem vált ki különösebb aggódást.
2023. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj. De az orvos a védőnő tisztában van a genetikai adottságoddal.. a gyereked nincs elmaradva, kiegyensúlyozott. Miért akarsz problémát gyártani?


A harmadik kislányunk 2.5 éves 11 kg és 88 cm. A védőnő pontosan tudja, hogy mindhárom gyermekünk picike és vékony volt ebben a korban. Én 160 cm férjem 170 cm ..

2023. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!