Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislánynak intim lemosó?

Kislánynak intim lemosó?

Figyelt kérdés
Ti használtok ilyet? Láttam a Babé, Lactacyd is gyárt pl meg sok, Rossmanban is van, 3 éves kortól használható. Lányom 4 éves, ovis, nem tudom ott rendesen törlik e magukat, eszembe jutott jó lenne esetleg egy lemosó neki, legalább este legyen rendesen megmosva. Bajt gondolom nem csinalhatok vele?
2023. szept. 20. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ne vegyél neki ilyet, mert sajnos többet árt, mint használ. Felnőttekbek is káros, mert a természetes baktérium flórát tönkreteszi. Nálam is okozott olyat, de sokaktól hallottam már, hogy egyszeri hasznalat után is elszaporodott a gomva hüvelyben... én évekig kúpozhattam magam egy ilyen intim lemosós kaland után.

Szerintem ezt gyerekkorban használni még rizikósabb.

2023. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
*bocsi az elütésekért, telefonról pötyögtem.
2023. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon káros!

Felborítja totálisan a a természetes védőréteget. Teljesen elegendő a tiszta vizes LEmosás.

Kérdezd meg akármelyik nőgyógyászt. Egyáltalán nem ajánlják.

2023. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Felesleges, elég egy intim törlőkendő kifejezetten 💩 után és mehet a dolgára.
2023. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon károsak ezek a lemosók. Azért találták ki most gyerekeknek is, hogy ennyivel több dolgot tudjanak eladni azoknak, akik bedőlnek a reklámoknak. Egyébként felnőtteknek sem ajánlottak ezek a lemosók. Ebben valamennyi nőgyógyász egyetért. Tiszta vízzel kell alaposan lemosni a nemiszervet. Még akkor is, ha hetente kiír gyakorira egy fújjogó kérdést erről valamelyik idióta incel troll.
2023. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem káros, a felnőttet hasznalja a lányom ezt ajánlották a kórházban, ahol húgyúti fertőzéssel volt bent, 3 éves kora óta használja, most 6 éves, semmilyen gombája nem lett tőle, az intim lemosó egy sima tusfürdő csak alacsonyabb a ph értéke.
2023. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Gyereknek nem kell, de ez nem igaz, hogy káros. Tejsavbaktérium van benne, ami természetesen is megtaláható.
2023. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
6-os vagyok a ti esetetekben nem vennék, ha nincs semmi probléma nem kell, de nemcsak vízzel mosnam, mint ahogy itt néhányan ajánlják, kevés tusfürdő simán mehet rá.
2023. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem, gyereknek ne vegyel. (egeszsegugyes vagyok )


Nekem felnottkent nagyon bevalt, tinikoromtol kezdve 5-6 evig HAVONTA volt valami fertozesem, gombam. Utana jelentek meg a magyar piacon (huu de oreg vagyok) ezek a lemosok. Elkezdtem hasznalni, ennek mar par evtizede, es lakopogom, azota egyszer sem volt semmi fertozesem odalent, pedig voltak kapcsolataim, szules stb. Ugyhogy nekem eletmento volt elkezdeni hasznalni. Meg ugye meg kell nezni milyet vesz az ember. Van tejsavas, illat es barmi karos anyag mentes.

Laikuskent meg ravagni valamire, hogy karos, hat mutat egyfajta intelligencia szintet.


De gyereknek, NE. Legalabbis mig nem kezd el menstrualni.

2023. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Tusfürdő pont nem ajánlott. Akkor inkább sima víz.
2023. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!