Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ajánlott terhesség...

Tényleg ajánlott terhesség alatt az intim lemosó? Mért? És melyik fajta a legjobb?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tudom,hogy ajánlott-e,de azt tudom,hogy mióta terhes vagyok,nem bírja az intim területem a sima tusfürdőt,pedig előtte azt használtam. Nekem lactacyd femina van,de a nivea intimo is jó.
2012. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen szappan, tusfürdő stb egyáltalán nem ajánlott az intim területeken! Csakis az intim lemosó. Azok olyan PH értékűek, ami oda kell. Azt hiszem PH 4.

Én már évek óta csak azt használok és most a terhességem alatt is. Ez terhességtől független.

Egyébként van aki érzékenyebb rá, van aki nem. De az biztos, hogy az intim lemosó tisztítja, fertőtleníti is egyben, azóta mondjuk talán 1-2szer volt fertőzésem az elmúlt 6-8 évben ami elég nagy szó.

2012. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor sem túl jó állandóan tusfürdővel mosni odalenn, hanem inkább használj intimlemosót. Nekem a lactacid mindig bevált, de most terhesen valamiért nem jön be. Viszketek tőle és a folyásom is több. Váltottam Dove intimo-ra, attól semmi bajom.
2012. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én használtam intim lemosót a terhességem előtt is, de nekem pl ajánlotta a védőnő és a dokim is. Egyébként én eddig folyamatosan a Lactacyd Femina-t használtam, nagyon jó illata van, én imádtam. Most vettem Nivea Intimo-t, a rózsaszínt, na ezt nagyon nem szeretem, és az illata sem tetszik...


34+2 hkm

2012. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem sosem ajánlották,akár kinél voltam nőgyógyászaton. de ez is biztos doki függő. a hydrophil nonionic-ot írták fel. ez ilyen mindenmentes babafürdető,nekem nagyon bevált. sokat voltam gombás sajnos,viszont mióta egy jó erős kúra óta ezt használom,nem jött vissza.
2012. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a tusfürdő (pl Baba márkájú vagy Fa) már a terhesség elött is szinte kicsípte a bőrömet "ott", így már régóta intim lemosót használok. A Lactacid nekem is bejött de most az Avonosokat próbálom, eddig ezek is tetszenek.

13+4hkm

2012. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) azthiszem kipróbálok egyet.
2012. okt. 3. 10:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem használtam ,használok és egyszer se volt semmilyen fertőzésem és a ph-m is rendben van odalent.39hkm
2012. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a PH értékes dolog azért elég fura, hogy nem lehet rendes tusfürdőt használni??? És amíg nem voltak intim mosakodókrémek??? Még amikor én voltam tinédzser nem voltak ilyenek a polcokon, pedig az nem volt annyira régen. Mégis elvoltunk. Szerintem aki alapból nem érzékenyebb, annak nincs is szüksége ilyenekre. Csak egy újabb plusz kiadás és újabb kence fice amit magadra kenhetsz. Én természetes olíva szappant használok az egész testemre. Sose volt semmi bajom.
2012. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Igen így van utolsó. Nagyon érdekes. Én is használtam terhesség előtt néha néha, egy tubus elég volt több mint fél évre. Nekem kifejezetten mondta a doki anno,hogy ne használjam minden nap ,mert az ilyen szerekkel megzavarjuk a hüvely természetes védekezőképességét és ezért gyakoribb lehet a fertőzés. Nekem életembe egyszer volt gombás fertőzésem akkor is a párom szedte össze a munkahelyén és úgy adta át és más bajom se volt odalent. Folyásom is csak nagyon ritkán volt általában csak menszesz előtt.
2012. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!