Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros lehet a magzatnak, ha...

Káros lehet a magzatnak, ha az anya fest a körmét? Illetve a körömlakk lemosó?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*festi
2012. dec. 26. 16:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy maga a festék káros, hisz a hajfestés sem káros a magzatra nézve, hanem amilyen anyagok ilyenkor felszabadulnak és azt belélegzi a kismama, azok lehetnek veszélyesek, de ha valaki nem manikűrös és fodrász, hogy napi szinten ennek tegye ki magát, hanem csak néha fest, akkor szerintem nem káros. De egy orvos biztos jobban meg tudja mondani.
2012. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is meg akartam már kérdezni :D

Én amióta terhes vagyok nem is merem festeni a körmöm,pedig az előtt mániám volt.

De egy csomó kismamának van műkörme,meg festi a körmét.Szerintem nem lehet baja,de én inkább nem kockáztatok :D

2012. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is imádom csicsázni a körmöm:D Eddig én sem mertem, de ma bevállaltam:)
2012. dec. 26. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet festeni elvileg:)Legalábbis nekem a védönö azt mondta h nem okoz nagy gondot.Mondjuk azt tanácsolta h aceton mentes legyen a lemosóm és nyissak ablakot hogy ne legyen annyira tömény szaga se.De a terhesség vége felé már nem ajálatos mert rád szólnak érte a szülésnél.Császárnál mindenképpen leszedik.Én a 34.hétig festettem:)
2012. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. dec. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!