Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van e valakinek olyan gyereke...

Van e valakinek olyan gyereke aki bizonyos emberektöl fél/ nem szereti öket, semmi ok nelkül?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy fogalmazzam meg a kerdest, hogy ertelmezhetö legyen. Gyerekem 2.5 eves de baba koratol kb ilyen. Van akit meg lat es imadja elsö perctöl pedig sose latta elötte, es van akit ha meg lat mar orditt hogy ö nem szereti, pedig sose bantotta meg semmi. Nekem ö az elsö gyerekem s nem tudom kitöl kerjek tanacsot ez ügyben.

2023. szept. 21. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tanács nem kell ide. A gyereked egy külön ember. Nem te vagy. Van,aki szimpatikus neki,és van,aki nem.

Most ezzel mit tudsz kezdeni? Lehet az az ember rossz szagú is, lehet nem szimpi a hangja,a beszéde, a viselkedése a gyereked számára.

Ezt el kell fogadni,azt az embert nem kell ráerőltetni a gyerekre.

2023. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik, ne erőltesd. Volt ilyen rokon gyerek, a férfiaktól tartott (apuka keveset foglalkozott vele picinek).


Pár alkalom után megszokja az új arcokat.

2023. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ugyanilyen. Neki nem sok ember van, akit azonnal szeretne, inkább mindenkitől tart először. Kell neki 5-6alkalom mire megszokja az adott embert. Az se mindegy milyen környezetben találkoznak, zárt helyen rendszerint sírás, menekülés. Nyitott térben elvonul és lassan feloldódik.
2023. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszokat
2023. szept. 21. 11:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen az enyem is a ferfiaktol tar, es valoban apuka majdnem semmit sem foglalkozott vele sosem. Jelenleg külön is elünk
2023. szept. 21. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Félt a szemüvegesektől, a kopaszoktól....a saját nagyszüleitől...

Kinőtte 😃

Most már nagyon közvetlen. 6 éves.

2023. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyém is kinőtte olyan 3-4 évesen.
2023. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebbik fiam volt olyan kerekképű, mosolygós baba. Így szinte mindenki simogatni, gyömöszölni akarta. Utálta! Ha a fejéhez közelített valaki, már csapkodott, kiabált. Mindig szóltam előre, de van felnőtt, aki nem ért a szóból.

Az olyat, aki nem mászott be azonnal az aurájába, és megállta, hogy ne tapizza, azt szerette.

2023. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam csak egy személytől fel.

A saját keresztanyjatol.

Nem tudom mire vélni.

Lehet azért mert túl nyalasan,nyafogva kezd hozzá beszélni meg vigyorog mint a holdacska a ganajon.

Akárhányszor találkozunk vele mindig sírás lesz belőle.

Idegeneknek nevet,mindenkire.de tesomtol menekül.

2023. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet valami köze az auràhoz? Ezt csak kerdezem
2023. szept. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!