Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 10 és fél hónapos....

Kisfiam 10 és fél hónapos. Fogzás korszakában van, és nem akar enni! 9 kiló, és havonta csak 10-15 dkg-ot hízik! Ez normális? Mit tegyek ha nem akarja enni sem a tápszert, sem a tejpépet, csak krémtúró, és túró rudi kell neki?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, bár az orvos szerint ez átmeneti állapot, de engem mégis idegesít!csak nyammog az ennivalón, és a bébiétel sem kell neki mostanában, csak a leveseket hajlandó enni!
2008. jan. 7. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha korábban jóérvágyú jóevő volt a kisfiad akkor az állapot átmeneti. A kicsiket leginkább az első fogacskák és a rágófogak kijövetele viseli meg a legjobban.

Az én kisfiam az első fogai kibújásánál semmi mást nem fogadott el csak a cumisüveget meg a tápszert. Ha a főétkezéseken csak nyammog, meg ímmel ámmal eszeget akkor lehet hogy a túró rudi meg a krémtúró iktatva kellene hogy legyen.

A fiam fogzáskor szívesen evett almát gerezdekre vágtam azt rágcsikálta, meg kenyeret, főleg a kenyér haját.

Nassolni ne engedd!!

Egy négy éves kisfiú anyukája

2008. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én csak szeretnélek óvainteni a gerezdre vágott almától,mert az én gyerekem fulladozott tőle ilyen korban!Minden masban egyetértek az előttem szólóhoz!Egyébként a krémtúróban guargumi van,de hidd el,hogy egy kis idő múlva ez megváltozik,és az a lényeg,hogy hízik és nem fogy!

Kitartás

2008. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben egyetértek az előttem válaszolókkal. Szerintem 15dkg az nem rossz fél éves kor után. Ilyenkor már nem annyira fontos mennyit hízik sztem. Bár az én kisfiamhoz nem biztos, hogy viszonyítani ekllene, mert 10kg volt annyi idősen, mint a te ksifiad
2008. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!