Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baj lehet a lányommal?

Mi baj lehet a lányommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma 7eves lányomat haza kellett hoznom az iskolából mert sírt H nagyon fáj a feje. 2oratol fáj a feje már adtam neki nurofent de nem használ neki. Hőmérséklete 37.5 fejfájásra a fejetetejen panaszkodik. Az iskolából az egyik tanár azzal ijesztett meg hogy lehet magas a vérnyomása. A vérnyomását nem tudom megmérni túl nagy a karjára a mandzsetta.
2023. okt. 3. 17:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk már rég orvoshoz kellett volna vinni, de sebaj...
2023. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Agyhártyagyulladás is lehet, vidd orvoshoz.
2023. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Előző 2 válaszból valahogy az itteni emberek értelmi szintje elég erősen lejön tisztelet a kivételnek. Szerintem a 7 év alatt máskor is volt már beteg a gyerek és el lett vitetve orvoshoz, meggyógyult, valószínűleg ma azért nem, mert délután ment haza és délelőttös volt az orvos.


Másodikra nem mondok inkább semmit.


Kérdezőnek: most sokan covidosak, influenzajárvány is van, a kicsik egymás között ezeket jobban átadják, gyenge még az immunrendszer, de 2-3 nap alatt ki fogja pihenni. A gyógyszer nem hat egyik pillanatról a másikra, csinálj neki sok meleg teát, ha felmegy a láza nagyon magasra akkor hűtőfürdesd, addig viszont hideg vizes kendővel kösd át a bokáját, csuklóját, hogy ne legyen láz a hőemelkedésből. A fejfájás meg majd a gyógyszerek és az alvás hatására el fog múlni.

2023. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes választ kedves utolsó:)

Igen mivel falun lakunk holnap első dolgom lesz orvoshoz vinni!

2023. okt. 3. 18:27
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

szerintem polycythaemia vera


De most komolyan, véletlen se vidd orvoshoz, még a végén megvizsgálják, javasolnám a gyakorikérdések és a google használatát diagnosztizálás céljából.

2023. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Fura. Sírva szenved a gyereked, te meg ide írogatsz?


Ha nem is rendel az orvos,van ügyelet és van sürgősségi.


Ez akármi lehet,az influenzától a súlyos betegségig.


Biztos, hogy nem mennék így neki az éjszakának!

2023. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Na ne diagnosztizáljatok már halált egy kis fejfájástól meg hőemelkedéstől! Valószínűleg holnapra kialussza. Ugye nem képzeled, te agyhártyagyulladásos, hogy ezekkel a paraméterekkel a sürgősségi orvos azonnal gerinccsapolást fog végezni, hogy kizárja az agyhártyagyulladást?
2023. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Aki normális választ adott miért van lepontozva, és aki szarkasztikus bunkó volt, annak miért van jó értékelése?
2023. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek nyomtam a zöldet,persze a normális valaszoloknak :)
2023. okt. 3. 19:27
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
próbáld ki, hogy olyan meleg vizet engedsz amit a lába elbír és álljon benne amíg tud. elvileg a forróság elvezeti az agyából a felesleges vért ami nyomja, de ez lehet hülyeség, mindenesetre nekem be szokott válni fejfájásnál.
2023. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!