Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kis gyerek a bölcsiben...

Ha egy kis gyerek a bölcsiben és a lakás oviban nem tudja magát el foglalni a játékokkal és mindig csak azt igényli, hogy foglalkozzanak ő vele az mitől van!?(+inkább csak cirkuszt fesztivált csinál hisztizik én voltam ilyen olyan,hogy furcsa)

Figyelt kérdés

Mostmár tizenéves tinédzser tini kis gyermek korom óta eljárok sétálni volt hogy futni kocogni és vásárolni is.

Zenét is hallgatok de egészen picinek nagyon ez nem működött énnekem nekem számomra.



2023. okt. 9. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Most leszek harminc négy éves hamarosan nemsokára.
2023. okt. 9. 16:51
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Beszélni magyar?
2023. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem pl. beszédzavaros, sni-s soha nem játszott el semmivel. Lehet nálad is ilyesmi van. Azok akik le vannak maradva a kortarsaiktol sokszor a játéktevékenységük is el van maradva.
2023. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Filippínó vendégmunkásnak tetszik lenni?
2023. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha-ha-ha. Nagyon vicces volt. Házifeladat nincsen holnapra?
2023. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!