Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja több szülő is...

Miért mondja több szülő is hogy nem engedi hogy Mancsőrjáratot nézzen a gyereke?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyerekek, csak ezt már többször hallottam.

De szülői tapasztalat érdekelne első kézből.


2023. okt. 16. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a peppa van tiltólistán, mert idegesítő és bugyuta.

A mancs őrjáratot nem ismerem, de el tudom képzelni, hogy hasonló okból nem szeretik

2023. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Én egy részt láttam, abban autósversenyt rendeztek és a főszereplők mindenkit ledudáltak meg majdnem elütöttek. Ha a többi rész is ilyen, akkor én totál átérzem🤭.


Ráadásul ha jól emlékszem ezek valami tűzoltók vagy rendőrök, biztos nem ezt szeretném megtanítani a gyerekemnek, mint minta.

2023. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Ovis gyerekem van, 3 eves. Nagyobbaknak való szerintem, plusz tul gyors es hangos a kicsiknek, neha van benne hazugság, kémkedés, ármanykodas. Szerintem ráérnek még azzal. Plusz az a rettenetes mennyiségű kínai merch, ami van hozzá, borzalmas.
2023. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Csak úgy.
2023. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon túlpörgeti a gyereket...túl intenzív élénk színek, pörgős zene, hirtelen képváltások, plusz nagyon bugyuta benne minden.
2023. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Mert a szülők az egyszerű bugyuta, 2 perc alatt egyet mozgó mesékkel szeretik tömni a gyerekeket. Amibe sok beszéd, mozgás, poén van az természetesen rossz.
2023. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Én pedagógusként nem tartom rossznak. Az idegrendszernek minden képernyő előtt töltött idő rossz, de ha már valamit néznek, én azt mondom, hiába a villogás és a gyors képváltás, inkább azt tanulják meg, hogy segítünk a bajbajutottaknak és egymásnak, mint hogy egy bugyuta féloldalas disznót nézzenek.
2023. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Borzasztóan pörög az a mese, követhetetlen, se eleje se vége. Én is kapkodtam a fejemet, 10 perc mese után szó szerint zúgott a koponyám.

A kutyákat megveszem a lányomnak, de nézni nem engedem.

2023. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Én azért, mert ezek az inger cunamis gyerekmesék teljesen kikapcsolják az ágyat és csak áll bambán a tv előtt és hisztizik, ha elkapcsolom. Inkább teszek neki természetfilmeket, az is leköti egy időre, de egy 20 perc után magától elunja, ami nekem is meg neki is pont jó.
2023. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
3-4 éves gyerekek már nézik. A cselekménye ennyi idős gyerekeknek követhetetlen és rengeteg érthetetlen dolog van benne számukra. Ezen kívül a vágásai és jelenetei, pont mint egy akciófilmé. Én 7-8 évesen engedném ezt a fajta mesét először - addigra meg jó eséllyel ciki lesz már.
2023. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!