Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van fia és lánya vagy...

Akinek van fia és lánya vagy egyik csak, igaz lehet hogy fiú inkább anyjára míg lány apjára hasonlít? :D

Figyelt kérdés
Van egy fiam, külsőleg is és sajnos belsőleg is hasonlít rám..:D Amúgy egy okos, érdeklődő vagány szuper kisfiú de eskü mindent örökölt a természetemből amit nem kellett volna XD. Nehezen alvó, ha fáradt túlpörög, hisztis, akaratos és makacs...olyan mint én gyerekként csak sokkal durvább. Most kislányt várunk, van rá esély hogy inkább az apjára hasonlít? :D Keltsetek bennem reményt :D

2023. okt. 16. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még óvodás mindegyik, de a lány inkább rám, az anyjára hasonlít külsőleg és belsőleg is. A fiú meg inkább az apjára külsőleg. Belső tulajdonságot még nem tudok írni, még kicsi hozzá. A nagyobbnak, a lánynak is inkább a temperamentuma ütött rám.
2023. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem igaz, ez csak babona. A nagycsaládban senkire nem érvényes, de az ismerösök között sem jellemzö
2023. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk igaz. A fiunk rám ütött kívül-belül, a lányunk a férjemre.
2023. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, honnan szedted ezt a hülyeséget, kérdező.

Teljesen véletlenszerű, melyik gyerek kire hasonlít.

2023. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiam tiszta apja. Nagyon durván.

Lányom tiszta én. Annyira nem durván 😅

Szóval nálunk nem jött be

2023. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem törvényszerű, erre én nem alapoznék. Rengeteg ellenpéldát ismerek. A miénk monjuk nem az. Nálunk is tiszta olyan a fiam, mint én vagyok. Amikor hisztizik, akkor is. Pontosan ahogy írod, azt is örökölte, amit nem kellett volna. :D

A lányom viszont teljesen apja. Higgadt, nyugodt, visszafogott, még a dackorszak is elkerüli. Emellett külsőre is totál olyan, hozzám semennyire nem hasonlít. És úgy rá is van tapadva az apjára, mint egy matrica.

Szóval a mi példánk megnyugtathatna, de mondom, ilyesmire alapozni badarság lenne, ez csak mendemonda.

2023. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2023. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A fiam tiszta apja.
2023. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség, vagy igen, vagy nem :)

Mint pl. a terhesség alatti rosszullét lánnyal/fiúval...

Nálunk mondjuk pont bejött, tiszta olyan az egy éves fiam, mint én. (Legalábbis külsőleg, belsőleg még nem tudom. Nem tartom 100% főnyereménynek magam, de valószínűleg így is jobban járna, mint a valószínűleg nárcisztikus apukával... ha külsőre hasonlítana rá, az nem zavarna.)

2023. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a lány kívül-belül tiszta én (anya), a fiú meg senkire sem hasonlít
2023. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!