Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van fia és lánya vagy...

Akinek van fia és lánya vagy egyik csak, igaz lehet hogy fiú inkább anyjára míg lány apjára hasonlít? :D

Figyelt kérdés
Van egy fiam, külsőleg is és sajnos belsőleg is hasonlít rám..:D Amúgy egy okos, érdeklődő vagány szuper kisfiú de eskü mindent örökölt a természetemből amit nem kellett volna XD. Nehezen alvó, ha fáradt túlpörög, hisztis, akaratos és makacs...olyan mint én gyerekként csak sokkal durvább. Most kislányt várunk, van rá esély hogy inkább az apjára hasonlít? :D Keltsetek bennem reményt :D

2023. okt. 16. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom van, az egyik a férjemre, a másik rám üt külsőre nagyon. Helyesebben a nagypapákra. Szóval megszültem apámat és apósomat lányban :-) természetükben vegyesek.
2023. okt. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy működik. Teljesen random.

Nálunk a lányom külsőre olyan, ha velem van azt mondják "tiszta anyja", ha az apjával, akkor "tiszta apja". Tökéletes mix. Természetre viszont kiköpött másom, minden rosszat örökölt. Vannak harcaink. :)

Fiam külsőre egy az egyben, mint a bátyám. Sokkal jobban hasonlít rá, mint a saját fia. Belsőre, mint az apja.

2023. okt. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi vettünk elő babakori képet. Ha az enyémet tesszük a fiam mellé, akkor kiköpött anyja. Ha az apjáét, akkor kiköpött apja.


Ami a személyiségét illeti, nem sokról tudok nyilatkozni. Jó alvó, és a férjem is egy álomszuszék, nagy az alvásigénye.

2023. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Külsőre igaz. A fiam rám, a lányom az apjára hasonlít.

Belsőleg nagyon vegyes. Szülők, nagyszülők, nagybácsik, nagynénik természete felrémlik bennük 😃

2023. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Persze nálunk sem csak ram hasonlít. Külsőre teljesen 50-50% plusz nagypapa tesó van minden benne. Belsőleg is természetesen nagyon vegyes és mivel anyám anyósom felmenők között is sokan baromira makacs akaratos emberek, férjem és én is eléggé így nagyobb eséllyel örökölte mint nem, bár van aztán de főleg férfi ágon rengeteg bekes is (na azokra nem hasonlít xD) de van sok konkrat vonása mint ez a nehéz rossz alvás ami egyértelműen tőlem van.
2023. okt. 17. 10:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Tiszta apja a lányom. Én apámra hasonlítok,de egyben anyámra is.
2023. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Erre nem feltétlenül van szabály, családonként más és más lehet jellemző. Külsőleg én mint férfi apámra hasonlítok jobban, érdeklődés tekintetében meg anyámra, és anyai nagyapámra (részben; de persze leszámítva a generációs eltéréseket).
2023. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!