Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért írja itt mindenki,hogy...

Miért írja itt mindenki,hogy az ő férje mindig játszik a gyerekkel,átvesz tőle minden feladatot a munka után,fürdet altat etet stbstb?

Figyelt kérdés

Minden férfi ennyire tökéletes?hazaér munkaból és átvesz tőled minden melót a gyerekekel?

Nem tv nem kikapcsolódás csak a gyerekek?



2023. okt. 17. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki? Én még egy ilyet láttam talán összesen... (egyébként vicces, de az én férjem pont ilyen volt.. Azért múlt idő, mert a gyerek közben gimis lett). 😃
2023. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Hol írja itt mindenki? Egy csomó kérdés van, ahol panaszkodnak a nôk, hogy lóf*szt sem segít be a férjük.


Az én férjem sem ilyen "tökéletes", sőt, szerintem nem is lenne normális, hogy hazajön és onnantól mindent ő csinálna a gyerekekkel. De igen, egy kicsit leül hozzájuk jàtszani, este ő fürdet, pisilésben, vacsorázásban segít.


Altatni én szoktam, azt csak velem akarnak a gyerekek.

2023. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Istenem mar megint itt vagy 🤣🤣🤣
2023. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém ilyen és nem szégyellem magam miatta. Rengeteget segít. Mosogat is ha kell. Volt hogy egyszer a 3 éves lányunkkal maradt 3 hétre, mikor munka miatt külföldre kellett mennem. Megoldotta, bennem meg nem volt kérdőjel hogy megoldja.
2023. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért írjak itt sokan ezt,(nem mindenki)mert aki normális az nem életképtelen férfihez megy feleségül.
2023. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Mert ez az internet... itt név nélkül barki azt ir amit akar. Sőt, valaki névvel is. Ezzel bizonygatva azt, hogy náluk csodás minden, holott lehet romokban az életük.

Csak 1 példa...


Benne vagyok egy babás csoportban. Adott hónapban született gyerekek anyukái. Ennek a csoportnak tagja az exem párja is.

Nem egyszer jött velem szembe a kommentje, hogy ennél csodásabb apát nem is választhatott volna. Hogy mindenben kiveszi a részét, foglalkozik a gyerekkel, csinálja a háztartást, arany életük van.

A valóságban meg "arról beszél a fél falu", hogy az exem veri őt,

és visszaköltözött a csaj az anyjához. Ez megy azota mióta együtt vannak, a baba csak becsúszott, exem nem is akarta.


Szóval az interneten bármit le lehet írni....


Én pl itthon vagyok gyesen. Míg a nagy oviban, a kicsivel megcsinálunk mindet is. Így férjemnek kb lófütty dolga nincs itthon. Dde ha úgy lenne, simán megcsinálna mindent, nem kétlem.

A gyerekekkel is elvan, de én 1000x több erőt, energiát fordítok rájuk, mint férjem.

Én fürdetek, altatok.

Ha visszamegyek dolgozni, nyilván valtozni fog.


De ha csak a környezetemben nézek körül, 1 olyan csaladot nem tudnék mondani, hol apuka jobban, vagy legalább ugyanannyira kiveszi a részét, mint anyuka.

2023. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

"Ha visszamegyek dolgozni, nyilván valtozni fog."


Nyilván, mi? 🤣

Na a magadfélék szoktak pofára esni.

Míg az, aki bizony befogja már előtte is és nem kíméli ki a teremtés koronáját, az akkor se szakad meg, ha visszamegy dolgozni.

Én ez utóbbi vagyok és nem szégyellem. Egy gyereket se vállaltam volna, ha nem veszi ki a részét előtte is, közben is, mindig is.

2023. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

1. Azért nem mindenki írja ezt, de az is igaz, hogy aki nem ezt írja, azt lepontozzák.

2. Az emberek szeretnek vetíteni, azt leírni valóságként, amilyen életet szeretnének. Erre egy ilyen fórum tökéletes, hiszen senki nem tudja ellenőrizni a leírtak valóságtartalmát.

3. Vannak, akiknek tényleg ilyen a férje (na nem annyi, mint amennyit itt olvasni) ők pedig szeretnek belerúgni abba, aki nem úgy él, ahogy ők, leszólni másokat.


Az én férjem például egy multinál az egyik legfelsőbb vezető. Ebből következik, hogy reggel 7-kor elmegy és este fél 8 körül ér haza. Nyilván így nem sok mindent tud hozzátenni hétköznap a háztartáshoz, gyerekek neveléséhez, ez az én dolgom. Hétvégén kiveszi a részét, de egyértelműen nincs egálban a kettőnk része. Ettől ugye még nem éleképtelen, here, meg ki tudja mit szoktak még itt puffogtatni, sőt el sem fogok ezért válni tőle. Nekünk így jó, másnak meg máshogy, csak nem kellene minősíteni mások életét, férjét és ez az ami itt sokaknak nem megy.

2023. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Eleg sok helyen olvasom ami számomra hihetetlen.

Én nem írtam hogy szégyellni kell,ez a természetes ha segít.

2023. okt. 17. 13:12
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Én pl. azért, mert ez az igazság. De nem tapasztalom, hogy mindenki ezt írná. Nagyon is sok anyuka panaszkodik itt, meg a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában is, hogy nem kap segítséget.


De hogy részletesen is válaszoljak, tv-nk nincs is pl. Kikapcsolódás persze a páromnak is jár, ahogy nekem is. Nem az van, hogy megjön, és onnantól neki meg kell szakadni, hanem elosztjuk a teendőket, hogy senkinek ne kelljen megszakadni. Mindketten dolgozunk, háztartás, meg két gyerek, normálisan ellátva ez sok meló. Egy embernek túl sok.

2023. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!