Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy fogja viselni a 2 évesem,...

Hogy fogja viselni a 2 évesem, ha az apja elköltözik?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sok előzménye van a dolognak, és úgy néz menthetetlen a dolog. A gyerek viszont minden nap várja haza az apját és szereti őt, holott a balhék éppen az apja miatt vannak. Nem megcsalásról van szó, hanem egyszerűen az apja viselkedéséről, hisztijeiről, a kiborulásairól, amely nemcsak nekem, hanem a gyereknek is árt szerintem
2023. okt. 20. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Úgy fogja viselni, ahogy te. Ha te rendben vagy a dologgal, pikkpakk megszokja a gyerek is, ne aggódj.
2023. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen viszonylag gyorsan szerintem. Idősebb gyerek, mondjuk 3, inkább 4 fele, nyílván fejlettségtől függően már egyre nehezebben.
2023. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt úgy el fogja felejteni,mintha nem is létezett volna.
2023. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!