Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereket mennyire...

2 éves gyereket mennyire visel meg, ha az apa elköltözik?

Figyelt kérdés
A későbbiekben mennyire lesz ez rá kihatással? Valakinek van tapasztalata?
2012. jan. 22. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól is függ a kicsinek milyen a kapcsolata az édesapjával szerintem.szintén 2 éves a kisfiam és az apukája 2 hete külföldön van ,a nap folyamán nagyon sokat beszélünk apárol igényli a kisfiam,hozza telefont hogy hivjuk apát.ha jól értem külön mentek a pároddal???ha igen sajnálom ,mind3 -nak nehéz lesz szerintem ....
2012. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 éves a kisebbik, 5 éves a nagyobbik és apa 1 hete külföldön van k b 2 hónapig. Tegnapig azt hittem jól viselik. A kicsivel nincs is gond, bár sokat emlegeti. Tegnap pl ébredés után mondta, hogy nézzünk ki az ablakon, hogy nem e jön apa. Felemeltem ,hogy kinézen, de közben mondtam, hogy olyan messze van apu, hogy az nem látszik ide. Egyenlőre azt mondtam, hogy farsang után jön haza. Persze ezt még a kicsi nem érti, de a nagynak kell valami kapaszkodó, azt hiába mondom, hogy márciusban jön. Tegnap viszont egész délután rossz kedve volt a nagyobbiknak, és csak este jöttem rá, hogy az apja miatt. Este megkérdezte, hogy hol van apu. Nem értettem a kérdést, hiszen minden nap többször is szóba kerül, hogy Németországban van és azért ment hogy több pénzünk legyen, hogy el tudjunk menni kirándulni stb.. Erre kiderült, hogy azt érti, hogy hol van nappal, de hogy miért nem jön haza estére? Szóval részletesen el kell mindent magyarázni, mert ami nekünk evidens, az nekik nem az. elmondtam ,hogy olyan mesze dolgozik, hogy nem tud hazajönni minden este, hanem van ott egy szobája, és ott alszik.
2012. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!


Ha jól sejtem, Nálatok nem külföldi munkáról van szó... Sajnálom!! 5 éves voltam, amikor elváltak a szüleim, a költözésre emlékszem, abból az időszakból vannak az első emlékeim képekben. Őszintén?? Az én életemre nem volt semmijen kihatással, mert ha addig foglalkozott is velem Apukám utána már nem. Lett új feleség, később új család, én meg tiltva voltam Tőle, alig találkoztunk. Mióta nekem is van gyermekem sajnso az unokával sem jobb a helyzet, pedig már ismét egy városban lakunk. Édesanyám nevelt fel, sokszor nehéz körülmények között a két Öcsémmel együtt, de érzelmileg mindent megadott Nekünk a világon!!!!!! Sosem éreztem magam fél embernek, mert Apa nem élt Velünk. Ő sajnos ma is csak "idegen" számomra, de ez nema válás miatt alakult így, hanem az Ő hozzá állása miatt.

Szóval ezzel csak azt szeretném mondani, hogy lehet teljes élete a gyermekeidnek Veled is!!


Ági

2012. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!