Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lesz a lányom 2 hónap...

16 éves lesz a lányom 2 hónap múlva. Váláskor (1 éves volt akkor) kizárólagos felügyeletet kaptam rá. Fejébe vette, hogy elköltözik a nővéremhez, akivel évek óta nem tartom a kapcsolatot. Van erre lehetősége,akaratom ellenére?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nincs. Ha nem vagy képes gondoskodni róla, akkor először a másik szülőt keresik meg, utána jöhet a többi rokon. De erről a bíróság dönt, nem úgy megy, hogy a gyerek fogja a holmiját, és elköltözik.
2023. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem akarod, nem mehet el. Én is 16 évesen költöztem el otthonról. Én a nagyimhoz mentem, szerencsére a szüleim engedték.
2023. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen aggódhatsz ezen, de most felesleges. A másik szülőhöz mehetne, mert dönthet róla, de így nem. Gondolom semmi baj nincs veled, ami miatt nem vagy alkalmas a nevelésére. 16 évesen minden héten mást akarnak.😃
2023. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Valami oka csak van hogy elakad költözni?nem foglalkozol vele?új pasid van aki bántja és te nem törödsz vele,mostanság az utóbbi egyre több van
2023. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Miert akar hozza koltozni?

Megtilthatod, de biztos oka van, ha nem veled akar elni.

2023. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van lehetősége, hacsak nem zárod be, viszont neked meg van jogod hazavitetni a rendőrökkel.
2023. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Egyedül a másik szülőhöz nehet, mivel 16 éves kortól már rendelkezhet ebben. De máshoz nem mehet.
2023. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!