Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mi volt a legsokkolóbb...

Kinek mi volt a legsokkolóbb ,legcsúnyàbb amit az óvodás korú gyereketek nektek(ràtok) mondott szülőknek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 00:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ès nagyon rosszul esett
2023. okt. 25. 00:42
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Anya! Haljál meg a híradóban!


Ez azért durva volt.

2023. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Baszki,pont ez az amiért feltettem a kérdést.Sokkoló.
2023. okt. 25. 01:22
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan ez nálunk is, meg fűszerezve k.anyád meg ilyenek. Csak nem tudom mitévő legyek. Az oviban majdnem a legjobb gyerek, itthon meg ahogy beszél az hihetetlen.
2023. okt. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Lányom semmi csúnyát nem hozott haza az oviból. Kaka - ez volt a max, de azt se nekem mondta.

Fiam eddig: "kuva élet", így R nélkül. Középsős.

2023. okt. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Undorito vagy,3,5 eves. :( sztem nem is tudja mit jelent. Meg csunya anya vagy, ha merges vagyok es raszolok.
2023. okt. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Soha semmi csúnyát nem mondott ránk egyik gyerek sem. A fiam a focicsapatból hoz haza káromkodást rendesen, de minket még soha nem jutott eszébe szidni. Na, a nővérének mondta egyszer, hogy a kuvva anyád, ezen röhögőgörcsöt kaptam, és felhívtam rá a figyelmét, hogy a tesója bárcás anyja a saját bárcás anyja is egyszemélyben, szóval egy kicsit gondolkodhatna, mielőtt kicsúszik a száján legközelebb :D
2023. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk volt egy idő mikor a : " te vagy a legrosszabb anya a világon" volt. Hiába tudtam, hogy nem így gondolja nagyon rosszul esett.
2023. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett egy darabig neki a gci szó, amit bent hallott, de ránk nem mondott csúnyát. Pedig fel voltam rá készülve. Lehet majd bepótolja, de egyelőre tényleg nem volt semmi ilyesmi.
2023. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Talán 1x mondta,hogy hülye vagyok. Beállítottam a sarokba gondolkodni. Soha többé nem mondott csúnyát. Már iskolás,jól nevelt gyerek.
2023. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!