Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyenkor mit lehetne tenni?

Ilyenkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kicsit mintha kételkednék abban , hogy a lányom és az anyósom között bizalmasabb a kapcsolat jó lehet , hogy az anyósom a lányom érdekében is , hogy jót akarjon neki mert jobban ért a gyerekekhez de akkor is kicsit azért mintha zavarna a dolog.

Hogyan tudnám kicsit megtörni a lányomat, hogy nekem is mondjon el dolgokat.

Igaz szokott nekem elmondani dolgokat de szerintem az anyósomnak többet ahogy a jelenlegi helyzetet látom.

Erre valaki tudna valamit mondani?



2023. okt. 29. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne megtörni akard.

És ne is erőltesd. Ez most az anyósod időszaka, majd eljön a tiéd is ha jó a kapcsolat. De az is lehet nincs is semmi ilyen csak beképzeled.

2023. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon próbálj dolgozni, hogy veled is ilyen bizalmas kapcsolata legyen és emiatt mondjon majd el dolgokat neked. Közben pedig örülj, hogy legalább a családban van bizalmasa és remélhetőleg, ha bajba keveredne, anyósodat beavatná és nem a korabeli barátnőitől kérne tanácsot.
2023. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtörni a lányodat?

Te nem vagy normális!

A bizalmat ki kell érdemelni! Majd ha úgy érzi, hogy te ugyanúgy elfogadod, meghallgatod, mint a nagymamája, majd neked is elmond dolgokat.

De én úgy látom, neked ez szimpla rivalizálás anyósoddal.

2023. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg pont az a probléma, hogy most is a lányodat akarod megtörni, és nem a saját viselkedéseden elgondolkodni és változtatni.
2023. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
értjük, bunkó, agresszív és féltékeny pcsa vagy, és a legnagyobb áldozat az univerzumban, mert a lányodnak van képe más rokonban jobban bízni, mint benned. esetleg magadat törd már meg egy picit, és gondolkozz el rajta, hogy vajon mégis miért van ez így.
2023. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos van valami a feltevésetekben
2023. okt. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!