Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet ilyenkod tenni?

Mit lehet ilyenkod tenni?

Figyelt kérdés

Két hete eljöttem a munkahelyemen, mivel nagyon stresszes volt és a férjemmel megbeszéltük, hogy mondjak fel. Jelenleg vannak álláslehetőségek, akiktől visszajelzést várok. Álláskeresési járadékon vagyok jelenleg.

No de a lényeg.

Egy évig próbálkoztunk babával nem jött össze, orvosok azt mondták csak gyógyszerek mellett fog összejönni, sajnos vetélésem is volt. Gyógyszereket végül nem kezdtük el, gondoltuk adunk még esélyt neki.

Vasárnap viszont csináltam egy tesztet, mivel olyan furán éreztem magam, gondoltam újra negatív de pozitív lett.

Nem gondolom hogy korrekt, ha kapok egy pozitív visszajelzést és úgy hogy már tudom hogy terhes vagyok úgy megyek el céghez dolgozni.

Milyen lehetőségeim vannak ilyenkor?

Babát szeretnénk megtartani, mivel sokat vártunk rá, nagy az öröm.



2023. okt. 17. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Korrekt vagy sem, ha nem lesz munkaviszonyod, szinte szart se kapsz. El kell menni, és csak a próbaidő lejárta után elmondani a terhességet….
2023. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
1es, persze, és viselni a következményeket ugye. Gondolom te se szeretnéd ha a munkáltató korrekt lenen veled igaz?:-) Mondjuk ingyen túlóra stb
2023. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
És mi a probléma ? Terhes vagy, dolgozni szeretnél.Nekem 4 hónapos terhesen hosszabbitották meg a szerződésem.Augusztus 31ig volt egy szerződésem. A 6.héten szóltam mert beteg voltam hánytam mint a kutya sokat hiányoztam.Illetve fernek tartottam hogy szólok a terhességemről.Visszavettek.Nem értem mi a probléma.
2023. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!