Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Világűrrel, bolygókkal kapcsol...

Világűrrel, bolygókkal kapcsolatos program 7-8 évesnek?

Figyelt kérdés

A kisfiamat nagyon érdeklik a bolygók, a naprendszer, a világűr. Milyen programot javasoltok neki? Nem igazán találok. Gondoltam a kecskeméti planetariumra (nem tudom, milyen) pl.

Az ilyen tematikájú könyveket bújja. Vagy ha valami tényleg jó dinós, akkor “ha ló nincs, szamár is jó alapon” az is szóba jöhet. Észak-budapestiek vagyunk amúgy.


2023. nov. 1. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

A budapesti planetárium miért nem jó?🤔

Van egyébként ilyen összerakható bolygós cucc. Sajnos nem tudom a nevét.

2023. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 A budapesti planetáriumot 2017-ben bezárták. ☹️


A KÖKI-ben van Dínó park. A felnőtt jegy 5000 Ft, a gyerek 3500Ft.

2023. nov. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2! Tényleg?😮 Hallottam pár éve, hogy átmenetileg bezárt, ezért most direkt rákerestem és rendesen kint volt a nyitvatartási idő. Ez milyen durva már!

#1

2023. nov. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Kecskeméti planetárium: szép, most újították fel. A műsorok is jók szoktak lenni, van külön ovis-kisiskolás és felnőtt. De a parkolás pocsék, az ajtót csak a műsorkezdés elött 10-15 perccel nyitják ki, ha nem akartok sokat ott állni nagyon pontosnak kell lenni. De a közvetlen környéken is vannak érdekes dolgok, szabadidőpark (a belépő felnőtteknek 100 vagy 200ft, asszem 100. Gyerek ingyenes), arborétum (teljesen ingyenes). Ha egésznapos kirándulást terveztek (gondolom igen, mert azért elég messze van tőletek) és kocsival, akkor délelőtt vadaspark (az is van Kecskeméten), délután planetárium is jó lehet. De van játékmúzeum is 🤷🏼‍♀️.
2023. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bakonybél Csillagda
2023. nov. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, az elég kár, hogy a budapesti bezárt, és dühös vagyok miatta. Köszi a válaszokat.
2023. nov. 2. 08:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Alsóörsön is van Planetárium, még pont belefér a gyerekeknek szánt műsor korosztályába. Jó idő esetén pedig egybe tudjátok kötni egy Balaton parti sétával.

[link]

2023. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Svábhegyi Csillagvizsgáló kicsit közelebb van, mint Kecskemét. Még nem voltunk, de pont valamelyik nap néztem, hirdetnek gyerekprogramokat is 6-12 éveseknek. Azt hiszem hétvégenként.
2023. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pl.: [link]
2023. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. nov. 3. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!