Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Front érzékeny gyerekkel mit...

Front érzékeny gyerekkel mit lehet kezdeni? Magán kívül van 2 evés ha hidgfront van, mintha elmenne az esze.

Figyelt kérdés
Pörög nem alszik se nappal se éjjel és egész nap rosszalkodik és üvölt, hisztizik, ellenkezik. Totálisan kifordul magából mintha kincserelnek. Minden létező gyógynövény homeopátiás szer akármit próbáltam már amit lehet ekkorának hatasa 0. De annyira kiborító h már nekem és apjának kell nyugtató tea mellé mert kikészülünk főleg ha több napos front van. Ahogy elmegy front újra totál normális. És amúgy egy baromi okos , értelmes gyerek. Nagyon elkeserít a dolog. Magzat kora óta front érzékeny, születés óta kiborul ha front van. Baba korában egész nap üvöltött és ébren volt azóta sem sokat javult helyzet. Tanácstalan vagyok:( ne ítéljetek el én nagyok sajnálom őt, de már magamat is :(

2023. nov. 3. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Idő, "kinövi", vagyis jobban mondva megtanulja kezelni (egy 2 évesnek az érzelem szabályozása szinte 0 még). Gyerekkorom óta frontérzékeny vagyok, most is feszültebb vagyok és zúg a fejem (nem fáj) ha front lesz, gyerekként anyám szerint onnan tudták, hogy front jön, hogy mindenen kiborultam. Ahogy egyre értelmesebb és jobban fogja tudni kontrollálni magát enyhülni fog. Kitartás!
2023. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Foga? Jobban erzik a fogfajast hideg frontban. Adj neki nurofent kiderul
2023. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyes vagyok. Még talán ami segít (a lányom is frontérzékeny, nem annyira durván mint én vagy a te gyereked) ha nagyooon sokszor elmondod neki, hogy "megértem, hogy most feszült/dühös vagy, de akkor sem szabad kiabálni/sikoltozni/csapkodni stb". Nálunk idővel megtanulta, hogy jelezze, hogy most dühös/feszült és sokat segített neki, hogy megtudta fogalmazni, mi is a baja.
2023. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat szegény érzi hogy valami baj :( Volt ilyen szirupja nyugatos növényes de nem hatott semmit viszont érzi ha rossz neki és keri szegénykém szirupot :( nagyon sajnálom. Próbáltak nurofent az sem hát hátha feje fáj meg most amúgy fogzik is. Minden egyes frontnál hiperaktív pörög totálisan brutálisan és ha akar aludni sem képes, próbál de nem megy neki majd későn délután kidől. Sírva kel ilyenkor Onenn is tudom h rossz neki valami. Ugye már elég értelmes mostanában sok mindent megért de ilyenkor se kép se hang oda se figyel.
2023. nov. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!