Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van hasonló dvd mint a Gyerekd...

Van hasonló dvd mint a Gyerekdalok és Mondókák?

Figyelt kérdés
Eddig néhányszor tettük be 26 hós kislányomnak (mondjuk havonta 2x). Most, hogy itthon van (beteg szegényke) egész nap ezt kéri!! Nagyon szereti, azt hiszem már kicsit függő lett :-) Szeretnék valamit újítani, de a hosszú rajzfilmek még nem kötik le. Amit úgy láttam, hogy talán-talán leköti az a Dóra a felfedező, azt még csak-csak elnézegeti szombatonként. Van ilyen dvd?
2010. okt. 20. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lili baba
2010. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gryllus Vilmos: Maszkabál 1-2.

Maga a DVD-k tulajdonképpen az azonos című könyv mellékletei, nem tudom,hogy önmagukban kaphatóak-e, de szerintem nem. Ez is ugyanolyan zenés-rajzfilmklipes, mint a Gyerekdalok.


Elmo-t nem szereti? Az nagyon le tudja kötni a gyerekeket, és még ráadásul tanít is közben. Nálunk is ez volt az első kedvenc :)

Nouky és barátai szintén nagyon aranyos és tanítós mese.

Nálunk még az Eperke volt nagy kedvenc.


Ja, és persze KISVAKOND!!!! Ez is biztos tuti tetszene neki!

2010. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy ebből több kiadás létezik, másfajta dalokkal, mondókákkal. De nem vagyok benne biztos, úgyhogy nézz utána boltokban.
2010. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj, nálunk is Gyerekdalok imádat van. Bár most már versenyben van a Süsü és a Kisvakond is. Ja, és még a Kockásfülű nyúl is nagy kedvenc. Aranyos rövidke mesék, két játszás között engedélyezek 1-1 mesét. Persze nem úgy, h 5 perc játék, 8 perc mese :))))
2010. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!