Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lassan három éves lányom...

A lassan három éves lányom hirtelen el kezdett felni a szomszedoktol semmi ok nelkül, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Nem akarja, hogy at menjünk senkihez, nem akarja hogy ide jöjjön senki, sir hisztizik. Nem tudom mi lelte nem ilyen volt, 100% senki se bantotta se szavakkal se tettekkel. Szeptembertöl ovis, a gyerekekkel jatazik az ovit imadja
dec. 5. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mi okozhatja, de az èn gyerekem kb màsfèl èvig nem bìrta, ha jött hozzànk valaki. Borzasztò volt... Aztàn elmúlt.
dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt lányommal egy ideig.

Sehova nem mehettem vele mert addig ordított amíg haza nem mentünk.Ha hozzánk jött valaki szintén visitott

Egy-ket hónapig tartott ez.

dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez ilyen sok helyen előfordul, akkor lehet "normális", éshamarosan elmúlik.

Viszont az nem lehet véletlenül, hogy valamelyik kis ovistársa ijesztgeti szomszédokkal kapcsolatos horrorsztorikkal? Ilyenekről is annyit hallani manapság sajnos...

dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos hirtelen el kezdett senkit sem szeretni, ide senki ne jöjjön. En csak vele foglalkozzak semmi mast ne cainaljak csak vele legyek.
dec. 5. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy annyiban az ovival függ össze, hogy talán ha már ott nélküled van, közösségben kell lennie, az otthonhoz és az ott eltöltött időhöz ezáltal még jobban kötődik. Kell a biztonságos légkör + te, és ott egyelőre nem akar mást, mint téged. Nem akar "idegeneket", mert az oviban is egész nap "idegenek" közt van, szóval nem a családdal.

Ha ez így van, valószínűleg az idő megoldja, addig meg jobb nem erőltetni.

dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, valahogy en is ezzel kötöm össze
dec. 6. 07:47
 7/7 NTBS ***** válasza:
Szerintem majd kinövi.
dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!