Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit hízott 2-3 kora...

Mennyit hízott 2-3 kora között a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon keveset, fél kg-ot hízott és nagyon aggódom. 13,5 kg, 91 cm, elvileg normális a testalkata, de magához képest alig hízott. 2 évesen 13 kg volt. Ebben az egy évben bekerült bölcsibe, ahol sokkal kevesebbet eszik és a gyerekbetegségek miatt mindig vannak étvágytalan hetek ( ha lázas akkor kb semmit nem eszik és még utána se vagy 5 napig). Lehet, hogy csak ez az oka? Vagy mi lehet a baj? Nem egy jó evő.. sose volt.

dec. 7. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém jövő hónapban lesz 2,5, ő is kb alig hízott a szülinapja óta, én nem gondolom problémának.
dec. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy ennyi idősen lelassul a hízás.
dec. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint másfél kilót, de így is csak 13 kg volt 3 évesen. Szerintem nincs miért aggódnod.
dec. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Fiam nemsokára kettő,12 kg.

Most nagyon megnolt,nem is néz ki 12 kilosnak.

Egész nap jön megy meg sem áll,eszik rendesen.

dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem ~2 kilót hízott 2 és 3 év között, de még így is arányaiban vékonyabbak voltak a tiednél, úgyhogy nem aggódnék.

Magasságra többet nőtt, nemde?

Akkor azért. Karcsúsodott.

Egyébként az enyémek:

Fiam 2 évesen 12,2 kg és 90 cm volt, 3 évesen 14 kg és 97 cm.

Lányom 2 évesen 11,2 kg 89 cm, 3 évesen 13 kg és 95 cm.

dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5kg-ot hízik évente mindkét gyerek, szinte pontosan mindig. 🙂 A védőnő azt mondta ez rendben van, ez az átlag kb.
dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 éves. 14,5 és 15,5 kiló között van. Mikor mennyi, de nem izgulok rajta. Vékony, de eszik rendesen.
dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem kell ennyire aggódni, írtad hogy mitől van. Gondolom rengeteget beteg , mint általában bölcsiben a gyerekek. Amíg nem fogy , kár aggódni.
dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!