Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Interaktív játékbaba pelenkázá...

Interaktív játékbaba pelenkázása? Használt valaki ilyen játékot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kislányunknak vennénk születésnapjára hasonlót, mint ez:

https://www.youtube.com/watch?v=nwMHvKuELTc


Viszont mielőtt megvesszük és használja, volna 1-2 kérdésem.

Ugye ezeket dobozban adják, viszont a tartozékok között csak 2 db pelus tartozik a legtöbbször ezekhez, egy 10-20 ezer Ft-s játék funkcióit pedig nyilván többször szeretné/szeretnénk kihasználni.

Namost a kérdésem: jól láttam a dobozokban (meg a fenti videóban), hogy eldobható pelus van ezekhez a játékbabákhoz is, tehát nem jön ki belőle a folyadék? Amiatt is gondolom amúgy, mert játék webáruházban láttam kiegészítő, után vásárolható pelusokat ilyen játékbabákhoz, 5 db-ot 2500 Ft-ért. :O

Ez elég drágán hangzik, így kérdezem, ha veszünk hozzá inkább "igazi" babákra való 1-es újszülött pelust, az jó-e rá? (2500-ért abból szinte egy csomagnyit veszek...értitek)

Illetve a játékbaba által "elhasznált" pelusokkal mit kell csinálni?

Akinek a gyereke használ vagy használt ilyen játék babát, hogy oldottátok meg a pelenkázását, illetve hogyan pótoltátok?


Másik kérdésem ezzel kapcsolatban: csak sima, tiszta vizet szabad a játékbabának adni, vagy adhatunk neki "színes" folyadékot is? Gondolom csak átfolyik rajta, úgy pisili ki, igaz?


Mik a tapasztalatok ilyen játékbabával?



jan. 8. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Varrj hozzá mosható pelit és meg van oldva a dilemma.
jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek megszáradnak. Nekünk vagyis a lányomnak baby born babája van, pelenkával annyi történt, hogy ha nem jó helyre ragasztja a gyerek, akkor nehéz szépen levenni így sokszor használni nem lehet. De csak a folyadékkal nincs gond, szépen meg tudnak száradni. Épp ezért én csak vizet engedtem, meg elég sok baleset is volt, mikor pelenka nélkül itatta mert a baba is nagylány és bilibe pisil, de nem jött össze vagy a biliből borult ki és jobb ilyenkor a tiszta víz.
jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor tehát ennek a tartozéka korlátlan mennyiségű folyadékot elbír? Nem olyan, hogy ha megtelt, többet már nem szív fel?
jan. 8. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rendes pelenka, meg tud száradni.
jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Veszel 1cs ujszulott pelust (bar itt kapni koragyerekre is)

Es egy normal babat.


Nem vennek interaktiv jatekot a gyereknek. Abban nincs fantazia

jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!