Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az olíva bogyót érdemes...

Az olíva bogyót érdemes fiatalon megkotoltatni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves gyereknek az nem keserű még? Vagy ez nem olyan mint a sör?

Nem saját, csak a hétvégére kapom meg, min bébiszitter.



#Gyerek olíva bogyó
jan. 10. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz ha kiköpi, max 40 éves koráig rá sem néz újra.

Ha van kedve megkostólni, adj neki, ha nincs ne erőltesd.

(De érdekelne , honnan jön ez. Olyan ellentmondásos a kérdés, mintha valaki utasitana, de szerinted korai még, de mégis muszáj lenne neki ennie.)

jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Olyat akarok főzni, amit még nem ettek, de lehet ízleni fog neki.

Persze így belegondolva, egyet megkotolnak, aztán jó lesz a sima spagetti, ha nem ízlik, ha igen, akkor meg legközelebb kapnak valami finom olaszosat.

Csak ha ez ilyen gyerekek által utát kaja, akkor meg se prsobálom.

jan. 10. 16:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstoltathatod, én 32 éves koromig a szagát is gyűlöltem :D, aztán megszerettem.
jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az olivabogyót az emberek többsége ugyanúgy nem szereti elsőre, mint a sört.


Én nem biztos, hogy 7 évesnél újat kóstoltatnék, mibek? Csirkemell általában be szokott jönni.

jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 évesen evett először. Nem szereti. 7 éves az nagy gyerek, ki tudja szereti-e, felnőttek se szeretik mindannyian.
jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 babyboom567 ***** válasza:
28%
Hát én mindenevő vagyok, de az olivabogyót pont utálom.Nem hiszem, hogy kellene ilyesmit ennie egy 7 évesnek
jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az olasz, spanyol gyerekek is eszik, aki szereti.

Csinálj egy pici adagot az oliva nélkül a gyereknek, vagy ha az sem biztos hogy a tobbiek szeretik, legyen opció hogy rászórják maguknak a tetejére. Pl egy ragunál ez simán működhet.vahy igazából barminél.

jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
2,5 éves a gyerekem, legalább egy éve már biztos, hogy megkóstolta (a férjem nagyon szereti és kért belőle). Imádja a gyerek az első alkalom óta, ha hagynám, egy egész üveggel megenne egyszerre.
jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Mint a 8asnál. Annyi hogy a feketét nem szereti annyira, csak a zöldet. Ma is azt evett a sonkás usemléhez vacsira (3,5 éves)
jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha olyan kajåt csinálasz amibe ez kell akkora gyerek rėszėböl hagyd ki ha akar enni akkor tietekböl megkostolja de nálunk senki nem szereti.

lånyom nem szereti a csőbensült tésztákat igy ő föt tėsztåt eszik pl sajtal . többiek meg azt amit kitalåltam sonkås sajtos tejszines tészta sütöben megsütve.

jan. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!