Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol végeznek Bp-en gyermekekne...

Hol végeznek Bp-en gyermekeknek alvásvizsgálatot? Hogy néz ki egy ilyen? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Mi a Heim Pálban voltunk 1 éve,amikor már besokalltam,és idegileg teljesen tönkre mentem.

A kisfiam 6 hónapos korától 7 hónapon keresztül minden éjjel fent volt legalább 10x,de vezettem naplót róla,volt olyan ,hogy 25x is.

Semmi nem használt,se lámpa mellett alvás,se velünk alvás,se ringatás,se szoptatás,írattam fel tápszert,hátha nem elég az anyatej,akkor is felkelt.

Kértem időpontot,1 éjszakára kellett befeküdnünk,figyelték a szívét,az orránál is volt kütyü,hogy nem marad-e ki légzése.

Így minden műszerrel a testén aznap éjjel csak 3x kelt fel,és azóta alszik itthon.

Az eredmény normális volt,azt írták a leletre,hogyha még fenn állna a probléma vigyük el pszichiáterhez.

Máig nem értem mi lehetett a baj,lehet,hogy a hozzátáplálás vagy esetleg más.

De mindenféle bajjal mindenféle korosztály van ott.

2010. okt. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az én fiam már 21 hós, és ő is elég vacakul alszik, sokszor kel, aztán 5-kor végleg felkel. Ráadásul néha olyan rohamszerű sírásai vannak, hogy nem lehet megvigasztalni se. :S
2010. okt. 23. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
első körben beszélj az orvosotokkal,ha nem tud semmit ajánlani,hívd fel a Heim Pál alvásambulanciáját,nagyon kedvesek az ott dolgozók,csak kb.1-1,5 hónapot kell várni a helyre.
2010. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kaptunk beutalót, a Madarászba fogunk menni, első körben megbeszélésre ill. vizsgálatra.

Ha valakinek van még tapasztalata, írja meg kérem!

2010. okt. 27. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A Madarász is a Heim Pálhoz tartozik. A kórházról csak jót tudok mondani. A nővérek nagyon kedvesek voltak, bár mi a csecsemő részlegen voltunk, más okból. Megtennéd, hogy majd leírod ide a saját tepasztalataidat is. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2010. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, kb. 2 hét... :S
2010. okt. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!