Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagyományos farsangi jelmezeke...

Hagyományos farsangi jelmezeket sorolnátok, amik régen voltak divatosak? Szóval nem ilyen szuperhős, filmhős, hanem pl.: orvos, katica, bohóc, stb....

Figyelt kérdés
jan. 15. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Macska, teknős, ninja, indián, kisördög, félig fiú-félig lány, pók.


Amúgy Harry Potter már 2010 környékén is divatos volt.

A Disney hercegnőkről nem is beszélve.

jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tündér, lepke, rendőr, tűzoltó, kéményseprő
jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármi, ami eszedbe jut. Amikor én voltam abban a korban, nálunk volt bármi. Orvos, kutya, macska, király, királynő, mosógép, bolti árus, takarító, busz, taxi, zsákbamacskának is öltöztek, szellem, múmia stb.
jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl az oviban és alsóban, 25-30 évvel ezelőtt voltam cigánylány, tavasz, mackó, öregasszony, ördög, kismadár és tévé is :D
jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A mosógépet azért megnéztem volna :))


Amúgy én menyasszony és indián is voltam.

jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Boszorkány, én régen voltam varázsló (nem Harry Potter csak sima varazsló, hegyes sapka a fejre, köppeny amin volt csillag, hold, egy varazspalca csillaggal a végén.) Régen egyik osztálytársam volt szőlő (lila vagy zöld lufit ragasztasz a gyerekre meg csinálsz rá levelet stb). Cowboy, Piroska, dominó, szellem.
jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 babyboom567 ***** válasza:
100%
Én voltam herceg, nagy ho-ho-horgász,katica(ezzel iskolai második lettem a jelmezversenyben, de csak azért,mert a lúdasmatyi egy élő lúddal volt),mozgóárus,túrórudi.A többire nem emlékszem, de valószínű hiányoztam mint általában minden kirándulásról, vagy ünnepségről.
jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam barbie, ceruza és balettáncos is.

Oviban meg rengeteg menyasszony volt abban az időben, a fiúk közül meg mindenki sheriff volt :)

De általánosban volt olyan (fiú) osztálytársam, aki a kínai császár lánya volt meg toronyóra lánccal 😀

Egy másik osztálytársam fánk volt, felvett egy piros ruhát, meg egy nagy úszógumit végigragasztottak vastag celluxszal, nagyon minimál ötlet, de tetszett :)

jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esőfelhő, gomba, szentjánosbogár. :)
jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisbaba, boszorkány, bohóc, hastáncos, hupikék törpike.


Én voltam nyuszi meg elefánt, utána mindig csoportos jelmez volt, mert nagy volt az ovi, de azok közül is megvalósítható egyéniben a sakkbábu, kalóz.


Alsóban voltam angyalka, ceruza, fekete macska, oroszlán.

jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!