Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves korban már látszik...

2 éves korban már látszik hogy milyen minőségű lesz a haj?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még erősödhet nekik később, de ha a 2 évesemnek nagyon jó minőségű, erős, dús és gyorsan növő haja van, akkor van esély rá, hogy már ilyen is marad neki?

Csak azért reménykedem benne, mert nekem világ életemben gyenge, semmi hajam volt, jó lenne ha ő ezt elkerülné.


jan. 19. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, nekem a kislányomnak 2 évesen is nagyon vékony szálú volt a haja.


Szerintem ha dús haja van, abból nem lesz vékonyszálú.


Nekem a lányom 6 éves, erősödött a haja valamennyit de ugyanúgy vékony szálúnak mondanám.

jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányomnak sajnos gyengült.

Hajasbabaként született, 4 centis hosszú ús sörénnyel. Féléves korára lecserélte, feketéből világos barnára, de még akkor is dús volt. Utána újra besötétedett, s azzal együtt a loknijai is eltüntek. Most enyhén hullámos vékonyabb szálú kevésbé dús sötétbarna haja van. 8 éves.

jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hugomnak is és lányomnak is kb 6 éves koráig max vállig ért vágás nélkül is. Nem nőtt. Vékony szállú volt és kezelhetetlen. Ja és majdnem szőke.

Ott 6éves koruk körül változott. Lányom 8éves, 2 év alatt besötétedett neki, hátközépig ér és nagyon erős, vastag szálú lett.

jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert a fiamnak most már kezd nagyon dús, sűrű haja lenni (2 éves) és tök jó lenne, ha ilyen szép maradna.
jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!