Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen váltottatok...

Mennyi idősen váltottatok rácsos ágyról sima ágyra? És miért? (hely, eléggé érettség, egyéb okok? )

Figyelt kérdés
2 éves lesz a héten de még tökéletesen elalszik a rácsos ágyban, mondjuk reggel ha nem veszem ki azonnal üti a rácsot. Nem tudom, mikor lenne indokolt új ágyba menni. Lépcsőzni, létrán mászni tökéletesen tud, tehát attól nem félnék, hoyg leesik, ha valami magasított ágyra is teszem, csak attól tartok, hogy felkel mikor kedve szottyan...
2010. okt. 23. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18 hósan váltottunk, már nem igazán fért el a rácsogágyba. Folyamatos kereszteb fordul és csak beakadta a lába és ráébredt. Most egy 75*185 cm-es ágyon alszik, nincs rajta leesésgátló sem. Eleinte leesett, de max. 3x, akkor is párnára, észre sem vette. (mindig teszek le pokrócba csomagolt párnákat az ágya mellé). Már nem is emlékszem mikor esett le róla utóljára.
2010. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 25 hónaposan váltottunk (2 hete), mert útban van a kistesó, és majd kell a kiságy. Van egy 10 centis pereme az új ágynak is, le nem esik. DE! Bizony kimászik, amikor kedve szottyan, sokkal nehezebb elaltatni. 2 hét alatt még nem szokta meg az új rendszert, még simán kimászkál. Van, hogy hajnali négykor hallom, hogy csoszog kifelé a hálózsákjában... Szóval biztos, hogy idő kell az átszokáshoz!
2010. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Holnap lesz kétéves, eszemben sincs kivenni a rácsosból, mert elég nagy az ágy, elfér benne még. Estétől reggelig alszik, könnyü az altatás. Leteszem és kész. Én nem akarom, hogy elkezdjen éjjel àtmászkálni. Tesó nem jön mèg, nem kell a kiságy másnak. Szóval amig ebben elalszik ès normálisan tud aludni, én tuti nem veszem ki.
2010. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, hogy "nagy ágyban" kezdtem altatni.Attó lezve pokol lett az altatás.Ne vedd ki, amíg nem muszály.
2010. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól kezdve :)
2010. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kétévesem is a rácsosban alszik, egy ideig még ott is fog, én nem érzem, hogy kicsi lenne neki.
2010. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jol erzi ott magat, akkor hagyd meg nyugodtan. Mi kb 2,5 evesen vettunk neki "normal" agyat, mert hosszua lanykam, es mar nem igazan volt eleg neki. O nagyon szerette a racsos agyat.
2010. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!