Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyámhivatalba lehet tenni...

Gyámhivatalba lehet tenni névtelen bejelentést?

Figyelt kérdés
Tehetek névtelen bejelentést, ha úgy gondolom, hogy egy családnál bántalmazzák a gyereket?
jan. 21. 16:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Azért elsőnek tájékozódj,mert lehet alaptalan. Ha biztosan tudod, láttad,stb.,akkor. Annál nincs undorítóbb,ha meghurcolnak ártatlan embereket.
jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
99%

Úgy gondolod vagy tudod/láttad? Mert rohadtul nem mindegy.

Egy gyerek simán tud úgy ordítani, mint akit vernek csak azért is, mert nem kap csokit ebéd helyett

jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudsz névtelen bejelentést tenni, annyit el fognak mondani, hogy kb ki volt, pl ha szomszéd vagy, akkor tudni fogja, hogy egy szomszéd. Ha a játszón, akkor tudni fogják, hogy a játszóról valaki. Ha veszélyesebb emberbe sikerül belefutnod, a neved is kiadják.
jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Először puhatolózd ki,mi a helyzet valójában.

Kertes vagy panel ház? Mennyire hallod jól a dolgokat?

Nincs a gyereknek valami problémája,ami miatt többet sír/hisztizik? Pl autizmus, stb.

jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
99%

A barátnőmet is jelentették, hogy elejtette a lányát a játszótéren. Nem járnak játszótérre, úgyhogy megkérdezte, kitől az infó, megmondták a bejelentő nevét konkrétan, bár nem tudom kérte-e a névtelenséget. Ismeri a barátnőm, egy unatkozó nyugdíjas fószer, a férje fel is csengetett hozzá, hogy na mi újság.


Hacsak nem vagy 100% biztos, ne mássz bele.

jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Nekem barátnőmet jelentették, mert a majd 10 éves gyereke egyedül volt a játszón.. és megmondták ki, nem név szerint, de kbra, ezért írtam. Nem lett belőle semmi. Azóta valószínűleg ugyanaz jelentette, hogy kiabált a gyerekével.. Ebből se lett semmi, annyi, hogy ajánlottak nekik korrepet ingyen, hogy ne az anyuka idegei menjenek tönkre, teljesen megérte. Azt mondjuk tegyük hozzá, hogy a kissrác olyan jellem, hogy a mostani ingyentanárral szinte semmit sem halad, az anyjával meg tudta tartani a lépést, mert az nem vett be olyanokat, hogy "fáradt vagyok, nem értem". Itt meg a lecke sem készül el.


Nehéz kissrác, könnyű gyerekkel ritkán kiabálnak.

jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Névtelen bejelentést a rendőrségen tudsz tenni, akik továbbítják az esetet. De tényleg ezt kellő megfontoltsággal és valós tények ismeretében.
jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Átgondolom még ezt a bejelentést!
jan. 21. 18:05
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
De mi történik egyébként, amit jelenteni szeretnél? Nem mindegy azért...
jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom kiabálás és fenyegetőzés, de annál sokkal nagyobb baja is lehet egy gyereknek, hogy az anyja lekever neki egyet, amikor a gyerek pl leköpi(mert ez ugye nem hallatszik át a falon).
jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!