Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted ezek a dolgok...

Szerinted ezek a dolgok furcsak egy majdnem 3 eves kisfiunal?

Figyelt kérdés

3 eves lesz a kisfiam marcius vegen 10 honapja bolcsis.Kulfoldon elunk.

A beszedet erti, hallasa jo ezzel nincs gond. 2 szavas mondatokba tud beszelni ritkan 3 de meg mindig a legtobb a halandzsa. Sokszor nem tudja elmondani mi a baj vagy akar csak egybol sir.

Ha valami nem ugy van ahogy o akarja 90%ba hiszti,siras a vege. Legaprobb dolgok is kitudjak akasztani.

Rossz alvo. Atkagban meg 3 orat sem tud egyben aludni. Sokszor hajnalokba eszebe jut valami es csak sir nem tudja elmondani. Csak azt mondja ki,ki,ki. Nezelodik ide-ida,de o is nagyon almos szeretnem nem tudja o sem mit akar.. Apja nem tudja elaltatni csak en kellek neki. Cicizik nagy reszt ugy alszik el vagy ringatom.( nekem engedi)

Elofordul meg mindig, hogy nyalogat dolgokat ami nem etel.

Nagyon hiperaktiv nem tud megulni ,megallni. Alvashoz is piszkalja a koldokom, hogy eltudjon aludni. Itthon eleg valogatos kaja teren. Egyik nap jo masik nap nem jo. Sokszor nem akar kiprobalni uj eteleket.

Nem tud valaszolni hany eves es mi a neve (pedig tudja mi a neve)

Nem fogad szot nekunk,dobalozik. Allandoan a rosszat csinalna.

Ezeket bolcsiben nem csinalja jo fiu szinte mindent megeszik stb



jan. 25. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A hiperaktivitás nem ez. De diagnosztizáld csak magad
jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem különösebben furcsa dolgok ezek. Kicsit érzékenyebb lehet az átlagnál.

Én is nagyon rossz alvó voltam. Ennyi idős koromban sokszor felébredtem (nem ritkán rosszat álmodtam), és átmentem anyuékhoz és köztük aludtam. Azaz ők aludtak én meg csöndben feküdtem valamelyikükhöz bújva. Sokszor hosszú órákon át ébren voltam, fönt voltam akkor is, amikor apukámnak háromnegyed ötkor csörgött az óra és nehezen-fáradtan mászott ki az ágyból.

Viszont én el tudtam ülni a helyemen.

Kislányom szépen végigalussza az éjszakát, viszont ő sem bír elülni a helyén.

Nem egyformák a gyerekek. Szerintem a tiéd nagyjából szokványos, talán kicsit érzékenyebb.

jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem kirívó viselkedés formák ennyi idős gyereknél. Max a beszéd lehet problémás.
jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
En meg őrülten volna ha 3 évesen ilyen lett volna a fiam.
jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd 3 évesen még csak két mondatos szavakat tud,és nem tud válaszolni arra,hogy mi a neve,pedig tudja a nevét ?

Szerintem keress szakembert..

Nem rosszbol,rengeteg gyereket ismerek,és egyik három éves sem ilyen

A többivel nincs gond,de a beszéd az nekem furcsa.

jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy a figyelme sem jo ha beszelunk hozza. Vagy ha ker tolunk valamit gyakran nem a szemembe nez hanem elnez a tekintetevel oldalra.

Megyunk bethesda kidszbe kivizsgalasra.

jan. 26. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!