Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy javítsak az alvásán?

Hogy javítsak az alvásán?

Figyelt kérdés

Van egy 2.5 éves lányom.

Világ életében rossz alvó volt. Kivizsgáltattuk, szervi oka nincs.

Most ott tartunk, hogy este fél9-9 fele elalszik, éjféltől meg indul a buli. 1ig pörög,forog, nem alszik. 3kor is kel, 5kor is, akkor megint jön a mocorgás fél órát kb. Majd 6kor kel.

Kb 1 éves kora óta megy ez.


2 hónapja visszamentem dolgozni, mostmár olyan szinten kivagyok, hogy elmondani nem tudom. Depresszió, öngyilkos gondolatok, minden is van.


1 éve próbálkozok olajakkal, teákkal, zenével, fénnyel, mindennel. Semmi változás. Együttalvás, különalvás, minden ami eszembe jutott.


Az nem opció, hogy mégse dolgozzak.


Szoval tényleg ez az utolsó ötletem, hogy ide kiírom, holott tudom mindenki csak kritizálni fog. De ha 1 hasznos válasz lesz is már megérte.


jan. 27. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen a napirendje?
jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

6kor kel. Egy negyed órát ágyban vagyunk, majd felkelünk, regggeli pár falat, öltözés. 7fele indulunk a bölcsibe. 3ra megyek érte, egyből jövünk haza. Fél 4re itthon vagyunk, onnan együtt játszunk, takarítunk, főzünk, mikor mi.

7fele vacsi, fürdés. Utána elfekszünk, olvasok, mesélek, majd elalszik.


Bölcsi elött is hasonló volt, annyi, hogy akkor itthon voltunk, de ugyan akkor kelt, ugyan annyit aludt nappal, ugyan akkor feküdt.

jan. 27. 13:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Étrend?
jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Változatos. Sok zöldség, gyümölcsöt eszünk. Csokit, édesseget kap néha, de nem mindennapos.

Nem a kajával lesz a gond, az tuti

jan. 27. 13:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Tejet próbaltad már kizárni teljesen?
jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, azon is túl vagyunk. Volt 3 honapig próba azzal is. Semmi javulás.
jan. 27. 13:53
 7/16 anonim ***** válasza:
A fiam is pörgött, forgott mögöttem saját ágyba aludt el, de átjött,én kifordultam és aludtam tovább, nem érdekel a p{rgés. 5 éves van, hogy most sem alszik el egyből mikor átjön csak mocorog, de én megtanultam úgy aludni
jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én meg nem tudok úgy aludni.🤷‍♀️

Ha pl hatat fordítok neki, akkor sír is.

jan. 27. 15:09
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Van nyunyókája?

Ha nincs, akkor lehet érdemes lenne egyet beszerezni. Fb-on van egy oldal Eszter álma. Nagyon jó babákat varr. A lányom kb 2 évesen kapott egy ilyesmi babát. (Nem innen, csak azért írtam le az oldalt, hogy ha érdekel valakit a baba kinézete, akkor megnézhesse)

Azóta nem ébred éjjel annyiszor. Legjobb esetben végigalussza, de az esetek többségében egyszer még ébred éjszaka, de hamar visszaalszik miután megtalálta a babáját.

jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nincs. Vagyis a cumija.

Próbálkoztam ezzel is, de nem érdekli

jan. 27. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!