Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony a májfunkcióm, hogy...

Alacsony a májfunkcióm, hogy javítsam?

Figyelt kérdés
Első trimeszteri vérvétel eredményét beszéltük meg a védőnővel, ő mondta hogy a májfunkcióm alacsony. Tőle is megkérdeztem, hogy mivel tudom javítani, meg hogy ez mit jelent, mennyire baj, de azt mondta hogy ne foglalkozzak vele, mert még határértéken belül van. Én viszont mégis aggódom. Tudtok erről valamit? A többi értékem nagyon jó.
2021. aug. 2. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik ez az érték, mi a tól-ig, és mennyit mértek nálad? Ha határértéken belül van, akkor miért aggódsz?
2021. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen védőnőket. 😅😅

Nem is orvosok. “Határértéken belül van, de alacsony.” Ha határértéken belül van, akkor nem alacsony. Én szerencsés vagyok, mert a házi orvosom is megnéz rendszeresen, de a védőnőm sem kezd el adatokat elemezni, nem is az a dolga. Ha aggódsz, hívd fel a házi orvosod vagy említsd meg a nőgyógyásznak mikor legközelebb mész hozzá, ők majd elmondják mit kellene ezzel tenni.

2021. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!