Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha fogszabályzótól 2 óra...

Ha fogszabályzótól 2 óra múlva úgy mozog a csontfoga hogy majdnem kiesik?

Figyelt kérdés

A csontfoga eddig nem mozgott.

Elkezdtük a fogszabályzást.

1.nap két óra (elkezdett mozogni a szemfog)

2.nap két óra múlva pedig akkora kilengése van a szemfognak hogy szerintem nem tartja semmi, nem sok kell hogy kiessen.


Ez normális? Ügyelet nem érhető el, nem veszik fel.

Holnap nem menjen suliba rohanjak vele szájsebészetre?



febr. 4. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapest, akkor van nyitva tartó ügyelet, ha nem is veszik fel, oda kell vinni. Ha az éjszakát úgy érzed, kibírja, akkor reggel vidd el a fogorvosához. Nem gondolom, hogy normális lenne, hogy ennyire mozog.
febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan emlékem gyerekkoromból, hogy mozog a fogam a fogszabalyzótól, de azért nem annyira, hogy mindjárt kiesik. Szerintem is menjetek vissza dokihoz, de fogszabályzóshoz. Az ügyeleten ki tudja ki van éppen...
febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nos mi lett? Nekem is volt fogszabim de csak kicsit mozgott a fogam, az éjszakainál pedig talán nem is bár igaz akkor kicsi voltam.
febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Másnap napközben míg nem volt bent a fogszabályzó, visszaerősödött a foga, akit gyorsan el tudtam tegnap este fogadott, így nem látta a nagy kilengést. Azt mondta, inkább a fogszabályzós orvosát keressem.

Aki majd csak jövőhéten fogad hétfőn, addig nem használja a fogszabit, es kb 2 órával orvos előtt be kell tenni újra, mert látni akarja mennyire mozgósodik neki ki.

febr. 6. 12:15
 5/8 A kérdező kommentje:
*akit gyorsan el tudtam érni
febr. 6. 12:16
 6/8 anonim válasza:
Mit mondott a fogorvos? 3-as vagyok
febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lazított a fogszabin hogy ne nyomja neki annyira erősen, mondta is a kicsinek hogy a fogszabályzás nem lóverseny:)

(Nem kell hogy 1 hét alatt már haptákban a helyükön álljanak a fogak, hanem ez hónapokon esetleg éveken is tartó folyamat)


De amiért újabban meg fáj a kicsinek így elment tőle a kedve. Éjszakára kéne betenni főleg(de nappal se ártana esténként)és lefekvéskor már ugy ki vagyunk merülve hogy nem akarok ezen vitázni (a napokban náthás 39 fokos lázas is volt és én is)hogy tegye be, igy most félre van rakvamig újra kiegyensúlyozott napjaink nem lesznek.

febr. 17. 09:45
 8/8 anonim válasza:
Remélem mostmár jól vagytok!:) Amúgy azt még mondanám, hogy nappal amikor otthon van és mondjuk tanul vagy tv-zik vagy ilyesmi akkor is ajánlott betenni ( vagyis én úgy tudom: napközben minimum 2 óra+ egész este). Kitartást nektek ehez az egész kezeléshez! Üdv:3-ás +6-os!
márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!