Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 óra munka + 2 óra utazás...

8 óra munka + 2 óra utazás mellett mennyi időm lesz a gyerekeimre?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, hogy ha újra dolgoznom kell, nem lesz időm a családomra meg a házimunkára.

Biztos nem vagyok egyedül ebben a helyzetben, ki hogy csinálja?


2014. okt. 31. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

nem olyan nehéz kiszámolni...

ha 4ig dolgozol, akkor 5-től vagy velük és mondjuk 7-től van fürdés vacsi, alvás... most azt a 2 órát vagy aktívan együtt töltitek és ha lefeküdtek csinálod a házimunkát, vagy abban a 2 órában oldod meg míg együtt vagytok és akkor este tudsz pihenni...

2014. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Hétfőn kezdek dolgozni, újra 6 év után. Egyszerűen nem tudom mi lesz itthon az első időkben. De csak nem fulladnak bele a rumliba. :-)
2014. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Én 8 órát dolgozom, nincs utazás (3-4 perc séta a munkahelyem). 4 után pár perccel érek haza gyerekekkel együtt (mindjárt elhozom őket). 7-kor fürdünk, addig velük szoktam játszani, max a mosógép megy, vagy felteszek egyszerű kaját főni, amivel nem kell foglalkozni. A lényeg, hogy velük legyek, nem érdekel a házimunka.

Este pakolok, este foglalkozom magammal. Vásárolni együtt szoktunk a gyerekekkel.

2014. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

előző vagyok, fontos viszont nagyon nagyon, hogy soha ne ússzon el a lakás!!! Mindig mindent rögtön meg kell csinálni. Pl reggel megágyazni, egyből elrakni a tiszta ruhát, ne álljon ott halmokban, játékokat gyerekekkel együtt elpakolni, stb, ne ússzon el ez a fajta munka.

Maradjon mindig normális állapotban a lakás!!

...mert ha elúszol, az életben nem éred utol magadat.

2014. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!