Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Férjemet zavarja, hogy folyton...

Férjemet zavarja, hogy folyton beszél a gyerek. Mi lenne a megoldás ami mindenkinek jó?

Figyelt kérdés

Miota 2,5 éves gyermekünk elkezdett beszélni kb 2 hónapja, hogy úgy mondjam most telt be a férjemnél a pohár. Zavarja sérelmezi, hogy nincs itthon csend, hogy a gyerek folyton beszél - pedig csak próbálja kiejteni az újonnan tanult szavakat, énekeket, én nagyon szeretem hallgatni az édesen csengő kis hangját. Azt mondja, hogy a munkában is egész nap zsibongás van és amikor hazáér jól esne neki egy kis nyugi, csend es hogy itthon sincs ez meg és meg fog bolondulni stb. Ilyenkor ideges lesz és rákiabál a gyerekre, hogy maradjon csendben, ne beszéljen annyit vagy amikor már nagyon oda van akkor úgy, hogy kussoljon el. Hiába beszéltem vele erről, hiába mondtam ez ilyen időszak most tanul beszélni, így fejlődik.

Válasza szerint a gyerek is csak egy olyan hülye lesz, mint a többi akárki, akiknek be nem áll a szája és minden hülyeséget össze hordanak. Egyszerűen nem lehet meggyőzni, neki van egy elképzelése hogyan kellene viselkednie egy gyereknek és pont.

Olyan tehetetlennek érzem magam, nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb ami mindenkinek jó lehet.. Nagyon frusztrál ez az egész.. Valakinek van saját tapasztalata ami bevált hasonló szituációban? Nagyszülők nem jöhetnek szóba, édesanyám nagyon távol él tőlünk, férjem pedig nem szereti ha hosszabb ideig az édesanyjánál van a gyermekünk, mert mondván olyan hülye lesz majd a gyerek is, mint az édesanyja.. ha sok időt tölt vele.

Tanácstalan vagyok..



febr. 6. 20:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Iszonyat nagh bunkò a fèrjed. Ha egy kis zajra ìgy reagàl, akkor mit fog tenni, ha kiborul a gyerek?!? Hogy lehet egy gyereknek ilyet mondani, hogy kussoljon?!?! Visszaszólnék, hogy ő kussoljon. Màs tèmàban is ilyen agresszìv tahò?

Nem ereznèm ilyen ember mellett biztonsàgban a gyerekem.

febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
Menjen a férjed az anyjàhoz.
febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
A paraszt. Kussoljon ő. Szép apuka mondhatom... Ne vidd egy légtérbe a gyereket ezzel a sutyerákkal.
febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora tirpàk egy fèrjed van eszem megàll. Inkàbb te is a gyereket patarolnàd el otthonról? Egy gyerek ilyen beszèl ès beszèl,sokszor megàllàs nèlkül. Nem

Egy szobanövèny.

febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
92%

Olyan tehetetlennek érzem magam, nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb ami mindenkinek jó lehet..


Kivagod a fejedet mint macskát szarni, vagy elmész te a gyerekkel örökre..


Arra inkább nem írok semmit, hogy a degeneralt férjének akarsz megfelelni és megoldást keresni arra, hogy a gyerek meg mer szólalni...

febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
92%
Férjedet nem zavarta az amikor sírt (kisebb korában) a gyerek? Mert ha az nem, de a beszéd most igen, akkor nem lehet, hogy valami más baja van? Sza* munkahely, sza* barátok, kikapott a Dózsa... nem tudom. Én örülnék ha már ott tartanánk, hogy beszél a gyerek, azt tudom... :D
febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
Inkàbb a gyerekedèrt aggodj egy ilyen tahó apa mellett mint amiatt, hogy csórikàmnak nincs otthon csend. Menjen ô anyjàhoz akkor, add rà a kabàtot
febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
82%
Na ezért nem szülünk 8 osztályos prolinak gyereket.
febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%
Ne várd meg amíg eljár a keze...
febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki elmegy, az biztos ne a gyerek legyen. Menjen el a férjed egyedül sétálni a csendbe, váltson munkahelyet, keressen fel pszichológust. Ha ő felnőtt létére nem bírja magát kontrollálni, akkor hogy várja el egy 2,5 évestől?
febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!