Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kakaótol szorulás?

Kakaótol szorulás?

Figyelt kérdés

Sajnos szorulásos lesz a kicsi a kakaótol a tejet nem issza meg Nesquik kakaóport szoktam venni de most láttam hogy a Nestlenek van kakaós ízelítő pora ami 10hónapos kortól lehet adni úgy gondolom hogy akkor talán az nem okoznak szorulást. De érdekel a véleményetek hogy ha van köztetek olyan akinek szintén ez a problémája ő milyen kakaót ad a gyereknek?

Bőven 10hónap felett van!



febr. 9. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne adj neki kakaót.
febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel maga a kakaópor bárkinek okozhat szorulást, igen, előfordulhat, hogy attól van.

Hagyjátok el, aztán meglátod.

febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele egyre kevesebbet és a végén még fogja inni üresen is a tejet.
febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos igényli esténként még ezért szeretnék valamilyen alternatív megoldást találni.
febr. 9. 09:46
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem megpróbálhatod a Maci kávét. Van belőle normál, light és kakaós.

Régen az oviban is kaptunk. A mai napig imádom.

febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
10 hónaposan nem kell neki kakaó! Ennyi idősen nem is kellene ismernie! Tápszert igényel ennyi idősen, nem ilyen vackokat
febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Írtam hogy bőven 10hónap felett van. Konkrétan lassan 3éves!

Azért írtam csak oda hogy 10hónapos kortól adható a Nestlés amire rá bukkantam hogy mivel 10hónaposnak adható ebből gondoltam hogy talán annak nincs olyan nagy kakaó tartalma.

febr. 9. 12:03
 8/13 A kérdező kommentje:
A maci kávét ki fogom próbálni köszönöm.
febr. 9. 12:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Maci kávé tök jó, esetleg valamilyen vaníliás ízesítést hátha szívesen inna de én nem adnék kakaót így, az sajnos eleve hasfogó, sokan érzékenyek rá.
febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

"Sajnos igényli esténként még ezért szeretnék valamilyen alternatív megoldást találni."


Persze, igényli. Úgy született, hogy már szerette a kakaót. Rendes folyadékra kell szoktatni, nem ízesített, cukros sz*rokra.

Te adtad neki, te is tudod kivezetni az étrendjéből.

febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!