Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év feletti gyerek miért kel...

2 év feletti gyerek miért kel fel éjszaka?

Figyelt kérdés
és kínlódik órákig...nem alszik vissza...stb.
2010. okt. 24. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni,de én is kíváncsi vagyok rá. 2 éves fiam éjjelente 5x 6x felvisít és utána percekig sír ok nélkül. Bármit tehetünk vele,olyankor úgy tesz mintha haragudna ránk.
2010. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha megtudjátok a választ, nekem is szóljatok!!

2 éves kislány anyukája.

2010. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom!VÁLASZT AKAROOOOK!!!:)
2010. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én iiiiiiiiiis
2010. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2.5 éves,és 2 oka van:nem vagyok mellette,vagy éhes...Ő ilyen.Este elaltatom(csak addig maradok ott,amíg elalszik),alszik kb.hajnal 2-ig.Akkor felébred és hív(sírva,és addig nem nyugszik,amíg át nem megyek).Az ágya mellett van egy ágybetét(ha már ott "kell aludnom,legalább viszonylag kényelmes legyen).Ha ott vagyok rögvest vissza alszik.Ha éhes,kaját kér(tejérzékeny,tápszert kap),megiszik 250-300 ml-t(ebből tudom,hogy éhes,ha nyammogna csak megszokásból kérné),és alszik.Van,hogy csak reggel 4-kor,vagy 6-kor kéri,de utána is elalszik,és reggel 8 körül kelünk fel.A férjem korán kel,a kicsinek van egy iskolás bátyja is,nem tehetem meg,hogy sírni hagyjam(na,meg sem tudnám tenni,hiába családi házban lakunk,és szomszédokat nem zavarna a sírás).A dokink és a védőnőnk is azt mondta,majd leszokik róla...én is így gondolom,nem tudok mit tenni.
2010. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy rácsos ágyban alszik,de az egyik oldala ki van véve,tehát tud jönni-menni.
2010. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szobatiszta? Az egyik ismerősömnél is sirt a kisfiú, mire anyja rájött, hogy pisilni kell neki, de nem mondja, csak sirdogál. Azóta kikiséri és iszik kicsit, majd alszik tovább. Sokat alszik délután? Ez is lehet gond, hogy nem elég álmos. Eleget van levegőn? Vidd kicsit többet ki a szokottnál, hátha jobban alszik. Tömd meg jól este a pocit.
2010. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt kérdeztem a gyerekorvostól én is a héten. Megkérdezte hogy tévézik-e. Mondtam minimálisat. Erre ő: az is sok. Szerinte egy ennyi idős gyerek még csak a képeskönyvet tudja feldolgozni, mert neki szüksége van arra, hogy egy-egy képet sokáig alaposan megnézzen. Persze azt is mondta hogy nem biztos hogy ez okozza, de lehetséges.

Pedig csak szombat-vasárnap reggel nézünk mesét. (eperke, dora, diego) Meg én szoktam a híreket. Na, az lehet hogy valóban kikészíti szegényt...

2010. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Fiam néz tévét minden nap és nemcsak mesét. Reklámot, hiradot, stb. Napi 20 percet többszöri elosztásban biztos ,hogy tévézik. Estétől reggel nyolcig mozdulatlan, nyikkanás nèlkül alszik kivétel nèlkül. Ugyhogy nem tudom, minden gyerekre ennyire negativ lenne e a tv. Kiváncsi lennék, az emlitett doki gyerekei mennyit tévéznek.
2010. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nahát, azt hittem, csak én vagyok ilyen szerencsétlen....


ma éjjel is kelt persze...már nagyon mérges vagyok.

a kérdésekre válaszolva: nem szobatiszta, és minimálisan néz tv-t. amire odafigyel pár percig, az a mese a bebe tv-n, de egyáltalán nem tv-függő. de én is a tv-re gondolok, vagy nem tudom...

de már nagyon elegem van.

azt gondolom, ilyen nagy babáknál már nem szabadna ilyen gondolknak lennie...

ja, és külön szobában alszik a kezdetektől, nem is tudna velem aludni. nade mi lesz, ha áprilisban megszületik a másik babám?! b.sszus!!!

2010. okt. 25. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!