Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan gyógyszer, amely...

Van olyan gyógyszer, amely hatására egy gyerek nyűgösebb? Többi lent. Most nem a betegség miatt nyűgös, mert még nem szedte (4 napig) addig nem csinalta ezeket a tüneteket.

Figyelt kérdés
Több napos láz és megfazasra dokinőnk lázcsillapítás mellett cetrizint javasolt. Vagy a sinupret nem tudom, de amikortól használjuk a gyereknek többször olyan nyavogasai vannak(,szebben nem tudom irni) egyfolytában nyíg, pedig azért már tud beszélni. Mintha hatna valahogy az idegrendszerére is
febr. 12. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Allergia gyógyszerek egy része okoz ilyet. Olvasd el a betegtájékoztatót, nincs-e a mellékhatások között.
febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A gyereked beteg. Persze, hogy nyavajog, hisztis..
febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért írt fel megfázásra allergia gyógyszert az orvos?
febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De. Valami cetrizin
febr. 12. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt láttam, hogy cetirizin, de miért írta fel megfázásra ezt az allergia gyógyszert?? Mivel indokolta az orvos hogy ez is kell? Mennyi idős a gyereked?
febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2.5 éves. Orrdugulásra, mert mondtam nem folyik az orra, viszont mikor alszik el van dugulva es nem tud aludni. Azóta szerencsére beindult a nátha.
febr. 12. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Azert irja fel, mert enyhiti a nathas tuneteket. Probald ki legkozelebb...

Leguti allergia tunetei:

A légúti allergének által kiváltott reakciók, az orrfolyás, orrdugulás, tüsszentés, könnyezés, szemviszketés, szájpadviszketés, kipirulás, kiütések, foltok a bőrön, légszomj,köhögés, vérnyomásesés


Na, akarhanyszor nathas vagyok vagy benyelek valami felso leguti virust, van orrfolyas, orrdugulas,szajpadviszketes,kohoges...az en hazidokim akihez par eve valtottam nem egy antibiotikum parti legvegso esetben ad valodi gyogyszert, az elsodleges tanacsa mindig a cetirizin vagy lordestin (van mindketto, nyaron amugy is allergias vagyok) egy neo citran/coldrex/herbal swiss (amim epp van itthon vagy amit epp veszek) komboval, sokkal hamarabb tul vagyok a nehezen mint regen, az elozo dokimnal aki meg se vizsgalt csak fellotte a felhobe az augmentint....

febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Az oké, de ez a gyerek tuti nem allergiás, ha lázas. Inkább vírusfertőzés lesz. Szerintem felesleges a cetirizin..

Orrdugulásra meg használd a nasivin kidset. Az csak helyileg hat. Fújj be neki alvás előtt.

febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi idő alatt ürül ki a szervezetéből? Tegnap este kapott utoljára. Ma téboly amiket csinalt de baromira fáradt volt ,viszont fél órát aludt csak és sírva kelt fel délben, tehát egész napot vegigkuzkodtunk.
febr. 12. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt kiürül...
febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!