Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy mindenféle...

Normális, hogy mindenféle gyógyszertől "megbolondul" a lányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2,5 éves kislányomon azt vettük észre, nemcsak mostanában, hanem már korábban is, hogy pl. antibiotikum kúra vége felé egyszerűen, nem tudom szebben fogalmazni, idegbeteg lesz. Egy időben kapta az Immunotrofina vitamint, 1 hét után szintén ugyen ez állt fent. Béres cseppnél ugyan ez. Teljesen kifordul magából. Ha abbahagyjuk ezeknek a szedését, hamar visszaáll a normális viselkedése.

Gumivitamint szintén nem tudok neki hosszabb távon adni.

Most Cetirizint írt neki az orvos, de megint ugyan ez van, 3 napja szedi, segít rajta, de egyszerűen reggel 10-20 perces őrjöngéssel kezdjük a napot, a bevétel után 15-20 perccel, este ugyanez.

Nem tudom mit csináljuk, normális ez?


2023. júl. 12. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Inkább az a fura,hogy ennyi idősen ilyen sokszor beteg. Az enyèm 7 és meg sosem kellett neki antibiotikum. Bérest én felnőtt létemre sem tudok szedni, székrekedest okoz. Az antibiotikum is szetszedi a gyomrot,nem csoda,ha rossz a közérzete. De inkább azt kéne megkeresni,mitől ennyire beteges. Rossz fog,mandula lehet az okok kozt.
2023. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de ez hülyeség és beképzeled. Gyogyszernel még el is hinném. De egy sima vitamin nem csinál semmi ilyet.
2023. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Allergiàs lehet valamelyik segèdanyagra. Lehet, hogy a bèlflòrajàt borìtja fel valami, ès így jön ki rajta. Lehet, hogy a betegségtől ès nem a gyógyszertől borul ki.
2023. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
2,5 évesen dackorszakos lesz inkább.
2023. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Bölcsödébe jár, nem csodálkozom rajta, hogy néha beteg.


#3 Antibiotikum mellett, nem egyszerre, mindig kap probiotikumot.


#4 Ez is megfordult a fejünkben, hogy "csak" ez a baj.

2023. júl. 12. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet egyik gyerekemnél sem tapasztaltam, úgyhogy a helyedben megkérdezném a gyerekorvost.
2023. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!