Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekek esetében meddig tart...

Gyerekek esetében meddig tart az influenza?

Figyelt kérdés

Kisfiam vasárnap lett beteg, 39.9 láz, elkaptam én is. Csütörtökre láztalan lett, aztán tegnap óta megint lázas, 39.1 volt. Mivel a neten egy csomó rémhírt olvastam hogy tüdő gyulladást okozhat, meg 3-5 napig kell tartson a láz, ezért elvittem megint az orvoshoz, meghallgatta, azt mondta a tüdő tiszta. De ugye már 6 napja beteg és csúnyán köhög. Meddig tart ez a betegség általában gyerekeknél?

Teszt szerint influenza B.



febr. 3. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Bármily hihetetlen is, addig, amíg ki nem gyógyulnak belőle.
febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk itthon mindenki úgy volt, hogy magas láz után jobban lettek, aztán megint rosszabbul.

A kisfiam 2 és fél hónapos. Egy napig volt láza, akkor volt 39 fok is. Aztán 3 napig nem volt, már egész mosolygós volt, aztán egyszer csak megint belázasodott, és még rosszabbul lett mint azelőtt. Ez 5 napja volt, azóta köhög, a náthája már valamivel jobb, a tüdeje neki is tiszta, láza 2 napig volt azóta nincs. A doktornőnk szerint sokan visszaesnek. Kitartást nektek és jobbulást a kicsinek.

febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%

Húúú, 1-es ezt jól megaszontad...


Kérdező, másfél-két hét is lehet. Kitartást.

febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2,3 köszönöm a válaszokat. Nálam csak 38.5-ig megy, gyereknél viszont nagyon durván felment az első napokban, ráadásul nem hatott a lázcsillapító sem. Az a baj ekkorra lázzal meg nem eszik és hányingere van. Aztán egy láz mentes nap után megint 39.1. Hát betojtam rendesen.
febr. 3. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Totál kiszámíthatatlan. Fiam szombaton lett lázas, hétfőn hőemelkedés, kedden semmi baja nem volt. Szerdán megint lázas volt. Pénteken már a fülét is fájlalta, doki megnézte, nem vészes.

Láztalan, de olyan fáradékony.


Simán lehet, hogy 2 vírust kapott el egymás után de ez már sose derül ki.

Én és a férjem 3. napja vagyunk lázasak, 39 volt a plafon, a gyereknek 39,2.

febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekünk 60 éve azt tanították, hogy gyógyszerrel 7 nap. Anélkül egy hétig is eltart.
febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minimum 1,5 hét, de inkább 2 szokott lenni.
febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. És hány napig vagytok lázasok?
febr. 3. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Először 5 nap magas láz (39 fok kb), aztán két nap szünet, ilyenkor már azt hiszed, hogy meggyógyult a gyerek, de nem, mert ezután újabb kb 5 nap láz következik. Ennyi
febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!