Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálhatja ezt? Ez...

Miért csinálhatja ezt? Ez alvási apnoe lehet? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Kisfiamnál többször előfordult, eddig csak az éjszakai alvásnál, hogy felriad arra, hogy nem vesz levegőt. Akkor sír, és utána olyan hüppögve veszi a levegőt. Ijesztő nagyon.

Most nappali alvás közben is ez volt. Felriadt, elkezdett sírni, és olyan nehezen vette a levegőt. Nem kimondottan fulladt, mert közben ha kérdeztem, tök normálisan válaszolt, de olyan kapkodva vette a levegőt.

A doki szerint nincs jelentősége, de szerintem meg rohadt félelmetes.

Megyünk alváslaborba, de majd csak júniusra kaptunk időpontot.

Valakinek volt hasonló?


márc. 2. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én apnoés vagyok. Hasonló, mint ahogy leírtad. Arra ébredek,hogy nem lélegzek. A garatom össze van görcsölve/szorulva. Hörögve tudok valamennyi levegőt belélegezni. Hosszú másodpercekig csak hörgök ülve/állva,míg ellazul annyira a torkom,hogy bemegy a levegő.
márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon durva. :(

És ez a rossz, hogy majd júniusban vizsgálják csak ki. Addig meg megesz az ideg.

márc. 2. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ja. A férjem rendszeresen halálra ijesztem vele..
márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem. És nem tudnak ezzel csinálni valamit?
márc. 3. 06:33
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Van ilyen alvógép,ami minimálisan levegőt fúj be,nyitva tartva a garatot.

Azért idáig még nem jutottam. Havi 1x-2x fordul elő velem

márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!