Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiú megnézheti,...

6 éves kisfiú megnézheti, hogy dolgozik egy BUK?

Figyelt kérdés
A lényeg megismerkedtem egy kárpátaljai magyar katonával a neten, mondta BUK légvédelmi rakétarendszert kezel Ukrajnában. Gondolom kisöcsémnek tetszene egy rakétakilövés.
márc. 7. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én nem mutatnám meg neki.

Lehet, hogy semmi különös nincs benne, de elkezdene kérdezni arról, hogy ez a rakéta mit csinál, miért lőtték ki stb. és elég hamar oda juttok, hogy emberöléshez használják. Kár ezt ragozni egy 6 éves előtt.

márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Persze, biztos megnézheti.Sőt,óvodás csoportokat szoktak ilyen helyre vinni bejárásra,mint régen a legógyárba.Csak a legó már uncsi lett,meg különben is mekkora buli rakétákat kilőni,hogy mások megnyomorodjanak vagy haljanak meg.Tényleg nagyon menő.
márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon érdekes lehet egy 6 évesnek, de valóban ő már kérdezni fog.
márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem menő, a kisfiúk szeretik a katonai dolgokat, életre szóló emlék maradna számára.
márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Itt egyedül a 2. érti.

Ez szomorú.

A többi sík hülye, hogy beveszi.

márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

6-7 éves koromban apám vitt, hogy fegyvereket próbáljunk (nézni őket ahogyan lőnek azokkal és utána pózolni velük mintha mi is lőnénk), ez számomra hatalmas élmény volt. Mi van veled 2024, ne legyünk ennyire érzékenyek!

10:02 szerintem kussolj el vagy menjetek lepkékre vadászni!

márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Ukrajna háborús terület, hogy vinnéd már csak úgy oda? Fegyvereket meg nem sütnek csak úgy el, hobbiból, mert valaki megakarja nézni. Amúgy sem viheted ki, csak szülői nyilatkozattal, nagykorúként, ott ellenőrzik a határt is jelenleg.
márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
nem .nem engedném .
márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

7-es, bennem föl se merült, hogy élőben nézik végig. Egyébként katonai létesítménybe nemhogy egy 6 éves gyereket vagy a kamaszkorú bátyját, de egy felnőttet sem engednek be, ha illetéktelen. Azt gondoltam, az a netes ismerős fölveszi a telefonjával és elküldi interneten a kérdezőnek.

Vagyis úgy értettem, hogy a kérdező kérdése arra vonatkozik, hogy interneten megnézze-e a 6 éves öccse.

márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!