Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiú gyermeketek anyára hasonlí...

Fiú gyermeketek anyára hasonlít jobban, vagy apàra?

Figyelt kérdés
Kisfiú babát várunk.Tudom, hogy bármi lehetséges, de annyira várjuk, meg kíváncsiak vagyunk hogy muszáj volt,hogy megkérdezzem hogy általánosan hogy szokott lenni? Külsőre mondjuk?

2023. nov. 3. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiunk külsőleg belsőleg rám(az anyjára) hasonlít, a lányunk a férjemre.
2023. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kivül/belül apja
2023. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Szia,

nekem három fiam van, totál különbözik mind a három, sokszor kérdezik, hogy testvérek-e? Szerintem- a nagyfiam rám hasonlít arcra, de testalkatra, habitusra totál az apja. A középső kicsinek én voltam- aztán ovis korától mondják, hogy tiszta apja... A kicsi leginkább senkire sem hasonlít, kezdve ott, hogy tejfelszőke kék szemű egy barna hajú-szemű családban. :) Arcra azért fellelhető az apukája, belőlem szerintem semmi, :) de igazi kakukktojás.

Sógoroméknál is három fiú van, ott a nagy apa-anya egyben, a középső kiköpött apja, a kicsi meg az anyuka egyik felmenőjére hasonlít.

2023. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

A kisfiúnk tiszta apja. Mintha a szájából kopte volna ki 🤣

Belsőleg teljesen én.

2023. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van pár fotó, amin pontosan olyan mint az apja kicsiben. De ennek ellenére azt mondják hogy rám jobban hasonlít. A nagypapát is látom benne az én oldalamról és az anyósomat is, a szemformája pont olyan mint az övé. Szóval igazából mindenkire hasonlít.

A lányom kicsinek tiszta apai nagymama volt, most rám hasonlít jobban.

2023. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam tiszta apja. Nővérem egyik fia szintén tiszta apja, a kisebbik fia pedig tiszta anyja, mintha nem is lennének tesók, annyira különböznek.
2023. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
3 fiam van. Legnagyobb és legkisebb tiszta apja, középső anyai ág.
2023. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyja :)
2023. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 éves koráig tiszta apja volt a szineit leszámítva. Azóta egyre jobban rám hadonlít külsőleg. Belsőleg vegyes.
2023. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Testvérem kisfia anyukára hasonlít, a kislánya apukára.

Az én fiam első ránézésre egyikőnkre se (szőke, kék szemű mi meg barna szeműek és hajúak vagyunk), az arca meg vegyes (szeme enyém, szája apjáé). Sokszor kérdezik hogy kire hasonlít, mert ránk nem...(egyébként a nagymamától jön ez a gén, nem a postástól van).

2023. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!