Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gáz füldugót használn...

Mennyire gáz füldugót használni a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2,5 éves egész nap rajtam lóg, és egy másodpercre be nem áll a szája. Hümmög, dúdol, vinnyog, valami hang minden jön ki belőle. És egész nap követ mindenhova, wc is. Minden igénye ki van elégítve, nem éhes, szomjas stb. Nincs baja. Szerintem unatkozik. De ha valamit játszunk azon is hamar kiakad és repül minden. 🫤
márc. 20. 10:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

2,5 éves a lányom, ugyan ezt csinálja.

Nekem is sok, engem is kiakaszt. Ennek ellenére nem ment el az eszem...

márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

7, nem a témához tartozik, csak gondoltam leírom a taktikámat.

Én bele szoktam rúgni a férjem lábába,(jó, nem nagyot azért) amikor ráébred és kérdezi, miért rugdosom, úgy teszek mintha akkor keltem volna fel, és megkérdezem, hogy mi bajod? Miért keltettel fel? 😆


5

márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%
Mennyire? Hát nagyon.
márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%
12 😆 elképzeltem. Szerencsére a finom lökdösés elég. 7 voltam.
márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Baja biztos nem lenne, mivel egész nap 2 méteren belül van és látom. 😑 Nem tudok elmenni kikapcsolódni sem, mivel semmi segítségem nincs. 🫤
márc. 20. 11:28
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

És foglalkozni, játszani, mesélni hogy akarsz neki amikor be van dugva a füled?

Vagy megy a tévé egész nap, a gyerek azt bambulja?

Én a két evesembol indulok ki, folyamatosan beszélgetek vele, játszunk,meg a hazimunkat is együtt csináljuk.

Ez hogy menne bedugott füllel, kérlek áruld el.

márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%
Férjed nem tudja átvenni? Egyedülálló vagy?
márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
42%
16-os Azért a 0-24-es foglalkoztatás,szórakoztatás sem a normális,ami nálatok van. Önállóan soha nem lesz képes semmire.
márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%

Minden igénye ki van elégítve, nem éhes, szomjas stb


Csak az anyja éppen a háta közepére sem kívánja őt....


Én is egyedül vagyok a gyerekekre, illetve a férjemmel, akineste jár haza.

Szórakozni utoljára novemberben voltunk, de azt hiszem így két éven belül megint nem jutunk el sehova....Ez nem kifogás, hogy egyedül vagy a gyerekre..

márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%

18, jó, majd ha jön utánam elzavarom, hogy menjel el kisfiam mert nem leszel normális nagyobb korodban.

Nem azt mondtam, hogy egyedül nincs el, de csacsog egész nap, magyaráz, hozzá mutogatni a legót amit éppen sikerült összeraknia.

Nem életképtelen, nem is lesz az.

Leírtam miért nem dugnam be a fülem a gyerekem mellett, és mégis az van, hogy életképtelen lesz.

Durva.

Dehát nektek mindegy a kérdező akkor dugja be a fülét amikor akarja...Én nem teszem.


16

márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!