Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik használnak...

Anyukák, akik használnak nappali/éjszakai krémet kisbaba mellett, nem féltek, hogy a baba hozzáér az arcotokhoz és az ő keze/arca is olyan lesz, ami rá ártalmas?

Figyelt kérdés
Én gondolom túl? Borzasztó szülés utáni aknéval kerestem fel egy bőrgyógyász orvost, aki összeállított nekem egy szoptatás alatt is használható protokolt, mert már nem bírtam a tükörbe nézni. De félek, hogy ebből a baba is kap…

2023. febr. 16. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen ezt Te gondolod túl!
2023. febr. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne már... Ennyire hülye ne legyél már.
2023. febr. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Megvárod, amíg beszívja a bőröd, és utána kutya baja nem lesz tőle a gyereknek.
2023. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mi baja lenne tőle a gyereknek?! 🤦‍♀️
2023. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Amikor egy ilyen kèrdèst meglátok ,érzem ahogyan sül ki az agyam....


Kérdező , ezt légyszi másnak ne mond el. Nem lesz semmi baja a gyereknek.

2023. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Én sem szeretem, ha hozzáér a bőrömhöz amíg még nem szívta be a krémet, ezért igyekszem akkor krémezni, amikor sejtem, hogy most 10 percet tutira elvan magában, nem kell felvennem.

Megértem a kérdést, nekem is fura, ha a gyerek letapogatja rólam a krémet, majd leszopogatja a kezéről. Azzal lehet orvosolni, ha ebben (is) hozzá alkalmazkodsz.

2023. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem amúgy a krém érdekelne, mit használsz? Nekem is aknés az arcom még mindig, pedig már nagyobb a gyerkőc.
2023. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!