Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy lány nem apás?

Figyelt kérdés

Lányom első pillanattól kezdve brutál anyás. Ezt egy pillanatig nem bánom, épp olyan a kapcsolatunk, amire vágytam, csak mindenhol azt látom, hogy a lányok az apjukat szeretik jobban, de itt nem így van. Szereti az apját, apja is őt nagyon, de totál anyamatrica így 3.5 évesen is.

Tényleg ennyire törvényszerű ez az anya-fia apa-lánya imádat amúgy?


márc. 21. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Sosem voltam apás.
márc. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Annyira ensem voltam apas.

Szerintem tul van ez misztifikalva.

márc. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenki azzal vigasztalt, mikor kiderült, fiam lesz, hogy anyám. Hármat szültem, csak a kicsi lett az.😆
márc. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nálam is ez volt, csak nekünk egy van és Ő totál apás. Nekem volt egy rövid időszakom gyerekként mikor inkább apás voltam, de többnyire anyukám volt a minden.
márc. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lányom 13 éves ės mai napig én velem beszėl meg mindent .
márc. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A gyerek természetétől függ. Szüleim mondták én fele fele voltam gyerekként. Hol apa hol anya kellett, de nem voltam kimondottan csak anyás vagy apás. Nem voltam csak anyás vagy csak apás. Unokahúgom ugyanilyen.
márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyban függ ám az apától is.

Én nem mondanám, hogy apásak a lányaim. De nagyon szeretik az apukájukat és mivel vele kevesebb időt tölthetnek naponta, nyilván olyankor rajta lógnak. :)

márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányom kb akkor vált apás ragaszkodásúvá, mint most a tiéd. Azóta féltékeny rá, tőlem a közelséget nehezen viseli, pedig előtte matrica volt.
márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se voltam apás sose, a nővérem se. A lányom viszont apás.
márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Világéletemben apa volt a mindenem, de ehhez hozzátartozik, hogy anya nem bánt velem finoman szólva túl jól nagyon sokáig, mert nem kivant gyerek voltam.
márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!