Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érzékeny makk ellen?

Érzékeny makk ellen?

Figyelt kérdés
Kisiskolás kisfiúnk már egy ideje egyedül fürdik, de kuki mosásnál szinte csak hátra húzza a víz alatt a kukiján a bőrt és nem érinti meg a makkot, mert nagyon érzékeny neki. Más fiús anyukák/apukák ezt hogy oldották meg? Találkoztatok már ilyennel?

márc. 21. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen ezzel mi a bajod? Az ö dolga, teljesen rendben van így.
márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a normális, hogy érzékeny. Ne szekáld azzal, hogy fogja meg.
márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha körbetisztítja a makk mögötti árkot, az már megfelelő.
márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Viz alatt is teljesen jó.
márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Találkoztam ilyennel, de biztos nem teregetem ki itt ez alatt a kamu kérdés alatt, hogy aztán ezen elvezkedj...

Mert ez kamu ugye?messziről bűzlik.

márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat nagyon köszönöm! Az utolsót nem kommentálom részletesen, mert nagy a baj, ha egy ilyen kérdéstől az élvezkedés jut eszébe valakinek. :( Ha nem tudsz épító jellegű hozzászólást, segítséget tenni, miért perverzkedsz a kérdésen?
márc. 22. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

6, én?

Tudod hány ilyen kérdés van itt amirol kiderül a végén, hogy valami perverz alak írta?

Nem is értem, ha valami gondod van akkor nem itt kell anonim oldalon ilyet kérdezni.

Kérj tanácsot a védőnőtől, hiszen arra van, hogy tanácsot adjon.

Én fiús anyukaként, ezt a kérdést nagyon nem tartom szimpatikusnak ne haragudj.

márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezt leírhatod rendesen, nomális stílusban, mint most tetted. Vagy ha nem szeretnél segíteni csak simán tovább léphetsz.

Nekem meg az nem szimpatikus, hogy azt se tudod ki írja ki, miért, mi van mögötte, de máris bűzlik, kamu, élvezkedj... Téged minősített minden bántás nélkül. Bocsánat így utólag is.

márc. 22. 13:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az oldal azért van hogy kérdezz. #5 hülye, szót se erdemel
márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezért tettem fel a kérdését. Az oldalon lehetnek bárgyú kérdések vagy megosztóak, kényesek is... Kaptam választ amúgy, köszönöm mindenkinek!
márc. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!