Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami ötlet nagyon érzékeny...

Valami ötlet nagyon érzékeny bőrre leégés ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon extrán gyorsan leégek, még, ha 50 faktorossal is kenem magam folyamatosan, valami tipp/ ötlet, esetleg termék a velem hasonló cipőben járóktól?

2023. jún. 18. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vékony kendő, blúz a válladra, kalap a fejedre, gyakran bekenni magad, plusz nem mész a napra. Ha ennyire gyorsan leégsz, akkor tényleg fokozottabban kellene vigyáznod.
2023. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használj erősebb fényvédő krémet, pl. Uriage Bariesun 100.

Én 11 és 15 között csak akkor megyek a szabadba ha elkerülhetetlen, egyszerűen marja a bőrömet az uv, szabályosan fáj.

2023. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Április-májusban kell(ett volna) lebarnítani jól, a barna bőr sokkal jobban véd, mint bármilyen 1 millió faktoros naptej.
2023. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3) nem mindenki barnul le + amúgy baromira káros.
2023. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó akkor senki ne menjen a napra április-májusban, hanem menjen hófehér bőrrel júniusban. Sok okostojás...
2023. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 ez volt a tervem igen, sokat mentem napra direkt és eljártam szoliba is de nem barnultam be, valamiért nem tudok
2023. jún. 19. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!