Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnál ha? (szülinapi...

Mit szólnál ha? (szülinapi ajándék kérdés)

Figyelt kérdés
az egyévesed az 1. szülinapjára azt kapná a nagyszülőtől, hogy az befizeti a család egyik csekkjét?!
2010. febr. 24. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rosszul állnék anyagilag, akkor örülnék neki,h segít, hisz az unokáján is segít. De akkoris vehetne a picúrnak vmi apróságot.
2010. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hmmm...az attól függ! Ha a családomnak épp nincs pénze egy csekket kifizetni, arra még kevésbé van, hogy a gyereknek szülinapi zsúrt rendezzek! Tehát ebben az esetben hasznosnak vélem az ajándékot, amennyiben lehet ajándéknak nevezni! Ha nem így van, akkor elég furák a nagyszülők! Mondjuk az én anyukám sem nagy ajándékozó, inkább ő pénzt ad, és majd én eldöntöm mi az amire nekünk most a leginkább szükségünk van!
2010. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hát h a a 40ezres fűtésszámla az, akkor csak tegye. egyébként fura ötletnek tartom.
2010. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem úgy tűnik, mintha a nagyszülők felelőtlennek tartanák a szülőket. Még pénzt sem lehet rájuk bízni, be kell fizetni a csekket helyettük, egyedül képtelenek boldogulni stbstb.
2010. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a csekk valamiért még az apám címére ment (mondjuk nem értem miért is bontogatja ki a leveleimet....) és gondolta leveszi ezt a terhet a vállunkról. Ez íg szép is, de ne ezt nevezze már ki a gyerekünk 1. szülinapjára ajándékként. Én csak ezen döbbentem le.
2010. febr. 24. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi vettünk az egyévesnek ajándékot, nem igazán foglalkozott vele, pedig azt vettük, amit szeret, úgyhogy szerintem neki mindegy, neked meg jó, főleg, ha nem álltok túl jól anyagilag...
2010. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, egyre furcsább. :-) De hát nem követelheted ki az ajándékot a szülinapos babátoknak, ha ők így döntöttek.

Persze véleményed lehet róla....

2010. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha elég szarul állnék éppen,és télleg jó lenne ha valaki ezt megtenné,hát én örülnék.végülis ez a baba érdeke is,(nem tudom milyen csekk)hogy pl a viz,meg az áram be legyen fizetve.
2010. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én babám színes nyomtatóval házilag nyomtatott fényképeket kapott saját magáról - összespirálozva - a nagyszülőktől.

Ennél szerintem a tiéd jobb... :-S

(ja, és épp két hete hívattunk elő úgy közel 500 fényképet, és a nagyszülők is kaptak belőle...)

2010. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az utolsónak: na, ez kész!!! :-DDD
2010. febr. 24. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!